Skocz do zawartości

80x35x40 profil


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam na imię Wojtek
Zbiornik 80x40x35 (profilowany)
 
Filtracja:
Filtr kasetowy, opis i technologia ściągnięta z forum. Wykonanie własne.

Pompa Atman AT-304 (800l/h)

Gąbka 45ppi + 300ml Matrixa


Oświetlenie:
Przerobiona pokrywa Wromak, usunięte jarzeniówki założone moduły led, projekt w/g porad znalezionych na forum

5x  moduł Samsung biały 8000K 

3x moduł Samsung RGB

Sterownik LedDimmerPro V4     

 

Ogrzewanie:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Eheim 75W

 

Wystrój:   Kamienie znalezione na polu, wagi nie znam  i gruby piach ze żwirowni ok 3 kg.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Tło:  Spienione PCV

Obsada:  Chindago Saulosi, na początek 10 maluchów docelowy układ  1+3 

Dodam, że jest to zbiornik przejściowy. W planie mam remont podłogi w mieszkaniu i po remoncie powstanie nowy zbiornik 120x40x50 więc obsada może w całości zostanie ze mną😀

 

Wszystko porady odnośnie przygotowania zbiornika i obsady zaczerpnąłem z forum. Przygotowania trwały prawie 4 miesiące i mogę powiedzieć, że jestem gotowy na przyjęcie lokatorów z czego niezmiernie się cieszę. 

Pozdrawiam

DSCF1275_12.jpg

Edytowane przez Wojtek.C
układ tekstu
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2019 o 09:29, morvudd napisał:

Bardzo fajny zbiornik. Też właśnie będę taki zakładał, ale póki co mam tylko szkło i zamiast kaseciaka chciałbym chyba filtr zewnętrzny... 

Wybrałem kaseciaka z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że woda nie opuszcza zbiornika a drugi to wprawka przed większym akwarium😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wojtek.C napisał:

Wybrałem kaseciaka z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że woda nie opuszcza zbiornika a drugi to wprawka przed większym akwarium😉

Właśnie coraz abrdziej się przekonuję do kaseciaka, chyba jednak tez u mnie takowy powstanie, myślę, żeby przyczepić go do tła + od razu zrobić podłoże z plexi, na którym ułożę kamienie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.