Skocz do zawartości

Start 112-stki- tymczasowy dom dla małych Cynotilapii aurifrons Luwino Reef


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Prawie trzy miesiące od startu. 

Zbiornik jest już po inwazji okrzemek. Teraz władzę przejmują brunatnice. Wreszcie to wygląda jak przystało na Malawi. Przyznam szczerze, że będzie mi go brakowało. Sprawia mi wiele radości, pomimo swoich niewielkich rozmiarów i jest banalny w prowadzeniu. Wystarczy przetrzeć szyby i podmienić wodę. 

 

20190803204947_IMG_1000__01.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, suricade napisał:

Świetnie się prezentuje. Jaka tam ostatecznie działa pompka ?

Dzięki! 

Jest cały czas Eheim compact podkręcony na maksimum i zdaje egzamin jak na razie. 

7 minut temu, SlavekG napisał:

Super to wygląda Przemku, gdyby nie obecność ryb to ciężko byłoby zgadnąć że to tylko 112L. A jak się hamburg sprawdza?

Dzięki! 

Przyznaję, że nie byłem przekonany do takiej filtracji jeszcze parę lat wstecz. Warto było to sprawdzić i się przekonać, że równie dobrze sprawdza się w naszym biotopie. 

Edytowane przez przemo-h
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, przemo-h napisał:

Przyznaję, że nie byłem przekonany do takiej filtracji jeszcze parę lat wstecz. Warto było to sprawdzić i się przekonać, że równie dobrze sprawdza się w naszym biotopie. 

Dobrze wiedzieć że daję radę, pytam bo do nowego zbiornika będę robił filtrację wewnętrzną i rozważam różne opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SlavekG napisał:

Dobrze wiedzieć że daję radę, pytam bo do nowego zbiornika będę robił filtrację wewnętrzną i rozważam różne opcje.

To jest chyba najprostsza, najtańsza i prawie bezobsługowa opcja Sławku. Od czasu do czasu trzeba tylko pompę wyczyścić. Polecam! 

 

22 minuty temu, Mróz napisał:

Czy to w 840, czy w 112 litrów - aranż robi  super wrażenie w przypadku Twojego każdego akwarium! 😉 Jak widać po wodzie, hamburg robi robotę 👍 Aż mnie korci żeby odpalić moją 112l która stoi w piwnicy! 😋

Dzięki wielkie! 

Odpalaj i testuj Hamburga😉. 112 też może cieszyć. Chyba sobie zostawię ten zbiornik. Muszę tylko pomyśleć nad odpowiednimi lokatorami pod ten litraż i aranżację. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.