Sign in to follow this  
oscarr

tło strukturalne allegro

Recommended Posts

marcinbon

Kupowalem od niego to tlo. Docial mi na wymiar, który potrzebowalem. Ogolnie tlo oki (wkleilem za pomoca czarnego silikonu akwarystycznego).

Polecam.

oscarr
5 godzin temu, marcinbon napisał:

Kupowalem od niego to tlo. Docial mi na wymiar, który potrzebowalem. Ogolnie tlo oki (wkleilem za pomoca czarnego silikonu akwarystycznego).

Polecam.

Dzięki bardzo, a mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcia ? 😊

Edited by oscarr

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Tomi86
      Już teraz wiem 😥 A jak jest ciężko skubanego złapać, od 4 godzin próbuję dwa Auratus odłowić  i nie ma szans😭, jak by wiedziały ze na bank chodzi o nie ,bo reszta nawet wpływa do siatki 😂
    • AndrzejGłuszyca
      To jest Twój killer:)
    • Tomi86
      Rybek nie miałem w worku, tylko w wiaderku. Po przyjeździe do domu, była  dolana szklanka wody z akwarium. Po ok 20 / 30 min dolalem do końca wody z akwarium to znaczy ok 3 / 4 szklanek i odczekalem z 2h kontrolujac temperature byla tala sama jak w akwarium, już wtedy rybka wyglądała kiepsko A była w wiaderku z auratusem. Następnie odlowiłem rybki i wpuscilem do akwarium. No a potem to już wiesz. Więc myślę że zrobiłem wszystko w miarę  dobrze, wiadra też były otwarte podczas jazdy wiec tlenu nie zabrakło 
    • AndrzejGłuszyca
      Tak jak ci radzi @Tomasz78...zmień obsadę na bardziej łatwą  i odpowiednią . Tutaj ewidentnie Twoje ryby są lane..Masz w dziale OBSADY  otwarty temat. Tam ustal co chcesz  w połączeniu z tym co masz a zrobisz sobie porządek i weź pod uwagę rady Tomka. A tak na marginesie to uważam  że ta deszczownia jest Ci zbędna. Tylko spowalnia przepływ. Ale to już inny temat.
    • anutemix
      Szkoda rybki☹ nie żebym się czepiał ale troche za mało dolewałeś wody, powinno się dolewać prawie do pelnego worka wody ze zbiornika lub metodą kropelkową.  Wszędzie trąbią jak prawidłowo przeprowadzić aklimatyzację.
    • suricade
      To o to akwarium chodzi ? To faktycznie można je urządzić w sposób bardziej dostosowany do saulosi. Piasku jest dużo a odpowiednich kamieni za mało. Przy małym litrażu można zamiast kamieni dać puste w środku moduły ( są tematy na forum jak je zrobić.). I tu się pewnie niektórym narażę ale miałeś za mało ryb. Saulosi to stadna ryba i jeżeli wpuścisz młode to jest szansa, że się dobiorą w odpowiedni układ, nawet wielosamcowy. Tutaj masz przykład aranżacji akwarium o podobnej długości  
    • Tomi86
      No niestety padła rano 😥
    • benjam
      Czyli sprawdziła się moja przepowiednia
    • anutemix
      Kolega dobrze pisze za mało kryjówek musisz zrobić nowy aranż u mnie też Saulosi jest samcem alfa i gania wszystkich. Nie zauważyłem żeby atakował samice, zawsze możesz go odłowić następny może byc łagodniejszy.
    • TOMEKSIEDLCE
      Za mało krajówek miałeś ,  słabsze osobniki powinni się schować w kamieniach  
  • Topics

• Images