Skocz do zawartości

Aranżacja do oceny :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nareszcie udało mi się wszystko skompletować i nadszedł czas na aranżację akwa. Bardzo podobają mi się gruzowiska tak więc na takie postawiłem jak to widzicie drodzy forumowicze wypowiedzcie się. Pozdrawiam 

Zbiornik to 150x50x50 jeszcze nie zalany filtra ja dwa kubełki JBL e1501 i Hagen crystal flo 80 do tego jeszcze będzie falownik oświetlenie DIY LED zresztą w pokrywie DIY że spienionego pcv 155405545990766519630302663394.thumb.jpg.a8f1eafa312a145acc2c84d22e0b819a.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nareszcie udało mi się wszystko skompletować i nadszedł czas na aranżację akwa. Bardzo podobają mi się gruzowiska tak więc na takie postawiłem jak to widzicie drodzy forumowicze wypowiedzcie się. Pozdrawiam 
Zbiornik to 150x50x50 jeszcze nie zalany filtra ja dwa kubełki JBL e1501 i Hagen crystal flo 80 do tego jeszcze będzie falownik oświetlenie DIY LED zresztą w pokrywie DIY że spienionego pcv 155405545990766519630302663394.thumb.jpg.a8f1eafa312a145acc2c84d22e0b819a.jpg
Dwa pytania?
Wydaje mi się, że nie pod wszystkimi skałami są kratki - jeżeli tak to bym to zmienił.
Jeżeli mogę coś polecić - oczywiście jak możesz jeszcze - to zamiast dwóch JBL 1501 i falownik - wyrzuciłbym fluval fx6. Spokojnie wyrobi za biologię i mechanika i nie będzie potrzebny falownik. W mojej 300 zmieniłem JBL 1901 i JBL 1501 na fluvala i jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie a więc tak jeśli chodzi filtrację to musi tak narazie zostać ale przyszlosciowo pomyslimy.Wczoraj brakło mi kratek tak więc jak już kolega zauwazyl dzisiaj będzie poprawione. Co do pokrywy również jest z pcv. Dzisiaj będę zalewał szkiełko i myślę jak tu zrobić żeby podmianki nie były uciążliwe co myslicie?? Tak sobie myślę nad jakąś beczka 60l do tego na kulkach kauczukowych zrobić wozeczek pompa atmana 306( taka posiadam) mam jeszcze termoregulator taki do kontaktu to grzaleczke taka zwykła mozna byloby zapodac i miałbym bezproblemowy zestaw do podmianki wody może ktoś już podobne posiada i podzieli się wiedza.Ps z obudowy akwa nie zerwałem jeszcze foli bo muszę jakąś okleinę ładna znaleźć 0ed09ea9d55447aa49b439ca3205ca70.jpg

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Fryzjer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fryzjer napisał:

Tak sobie myślę nad jakąś beczka 60l do tego na kulkach kauczukowych zrobić wozeczek pompa atmana 306( taka posiadam) mam jeszcze termoregulator taki do kontaktu to grzaleczke taka zwykła mozna byloby zapodac i miałbym bezproblemowy zestaw do podmianki wody

A po co sobie tak życie utrudniać? Wodę wlewasz prosto z kranu przez wkład węglowy (jak niżej) Grzałki nie potrzebujesz do tego, bo w kranie ustawisz sobie taką temperaturę jaką będziesz chciał, chociaż ja zawsze wlewam zimną i jest ok:)

Do wyboru:

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.