Skocz do zawartości

Tło Cr65


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, troad napisał:

Bardzo fajnie Ci to wyszło, gratuluję.
Co prawda daleko tu do naturalnej faktury kamienia, wszelakich drobnych spękań itp., ale muszę się przyznać że nie spodziewałem się takiego fajnego efektu.
Czekam na efekt końcowy ;).
 

Dzięki 😉 Naturalną formę skały w zasadzie jest bardzo ciężko uzyskać . Jednak co stwórca to stwórca 😇. Nawet tła Aquadecor jak się ogląda to efekt całości jest bardzo pozytywny jednak naturalności można się doszukiwać . Wydaje mi się , że BTN lepiej wypada w tej dziedzinie. Wiadomo , że chciałbym jak najlepiej jednak myślę , że efekt ogólny będzie co najmniej dobry. Szczególnie jeśli do porównania weźmiemy dwa poprzednie wykony 😋 Nie wiem czy pamiętacie moje pierwsze tło sprzed kilku lat . Jak to nazwali koledzy fedry górnicze 😉 , było trochę kontrowersji . Po zalaniu w akwarium wyszło całkiem całkiem .

To według mojej oceny wyszło dużo lepiej  😊

Edytowane przez Damian780425
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Damian780425 napisał:

Dzięki 😉 Naturalną formę skały w zasadzie jest bardzo ciężko uzyskać . Jednak co stwórca to stwórca 😇. Nawet tła Aquadecor jak się ogląda to efekt całości jest bardzo pozytywny jednak naturalności można się doszukiwać . Wydaje mi się , że BTN lepiej wypada w tej dziedzinie. Wiadomo , że chciałbym jak najlepiej jednak myślę , że efekt ogólny będzie co najmniej dobry. Szczególnie jeśli do porównania weźmiemy dwa poprzednie wykony 😋 Nie wiem czy pamiętacie moje pierwsze tło sprzed kilku lat . Jak to nazwali koledzy fedry górnicze 😉 , było trochę kontrowersji . Po zalaniu w akwarium wyszło całkiem całkiem . To według mojej oceny wyszło dużo lepiej  😊

Nie no jasne, 100% zgoda, zdecydowanie coraz lepsze robisz. Pamiętam to Twoje sprzed lat i opinie typu "nie no chyba nie wsadzisz tego do akwarium" :D
Mnie by z pewnością tak nie wyszło, bo próbowałem rzeźbić i się poddałem.
Dlatego preferuję i polecam metodę o której wspomniałem, bo tu zdolności artystycznych nie trzeba mieć ;).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.