Skocz do zawartości

Ospa


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Weronikaaa_ napisał:

Akwarium 60l

3 pyszczaki 1Zbrojnik niebieski

Taką drogę hobby akwarystycznego polecił Pan z zoologa czy sama na to wpadłaś?

O filtrację nie pytam.

Szok i niedowierzanie. :e_surprised:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem mam w tym ze mam male akwarium jak na pyszczaki bo 60l a ogolnie one sobie tak zyją ze sobą od ferii zimowych ale 1 pyszczak umarl czym się zarazil kiedys i plywal do gory nogami i caly czerwony byl, wiem ze to zle polaczenie akwarium i ogolnie tak rybki ale ja nie mialam na to wplywu a ze nie pracuje nie mam jak na chwile obecna zmienic zbiornika
https://www.plantica.pl/produkty/filtracja/filtry-akwariowe/zewnetrzne/kaskadowe/fluval-filtr-kaskadowy-c2-do-115l-400lh-10660?gclid=Cj0KCQiA8f_eBRDcARIsAEKwRGeVvwDQE2wOLwBqKRWsoMa-NRcGoE-k2ZTLU5xWKwKG5dPY2HyKPt8aAj3eEALw_wcB moj filtr

Edytowane przez Weronikaaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Weronikaaa_ napisał:

No problem mam w tym ze mam male akwarium jak na pyszczaki bo 60l a ogolnie one sobie tak zyją ze sobą od ferii zimowych ale 1 pyszczak umarl czym się zarazil kiedys i plywal do gory nogami i caly czerwony byl, wiem ze to zle polaczenie akwarium i ogolnie tak rybki ale ja nie mialam na to wplywu a ze nie pracuje nie mam jak na chwile obecna zmienic zbiornika

Sama sobie odpowiedziałaś ze masz małe  akwarium,i dlatego takie dzieją się cuda :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moje ryby beda lapaly choroby, mimo iz wydac ze czuja się ok i normalnie się zachowuja , przez za male akwarium? Nie mam tam stada ryb tylko 3
Nie wiem co mam już zrobic, kocham moje rybcie i wiem ze powinny miec wiekszy wybieg ale nie mam jak na chwile obecna takiego zalatwic

Edytowane przez Weronikaaa_
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Weronikaaa_ napisał:

Czyli moje ryby beda lapaly choroby, mimo iz wydac ze czuja się ok i normalnie się zachowuja , przez za male akwarium? Nie mam tam stada ryb tylko 3
Nie wiem co mam już zrobic, kocham moje rybcie i wiem ze powinny miec wiekszy wybieg ale nie mam jak na chwile obecna takiego zalatwic

No właśnie problem w tym, że nie zachowują się normalnie. 

Piszesz, że kochasz swoje ryby ale po prostu nie nadają się do takiego akwarium. Jeżeli czujesz, że akwarystyka to jest to, to spróbuj znaleźć dla nich nowy dom i pomyśl chwilowo nad innym biotopem. Przyjdą fundusze i odpowiedni czas to pomyslisz o malawi.  No niestety czasami trzeba poczekać aby marzenie się spełniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.