Skocz do zawartości

Bastionarium 450l (150x50x60)


Bastian

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu wymieniłem Fluvala FX4 który u mnie funkcjonował jako mechanik na filtrację mechaniczną na bazie korpusu narurowego oraz pompy Aqua Nova DC 4000. Nie obyło się bez jakiś drobnych problemów ale to z powodu braku własnych umiejętności, następnym razem będzie lepiej :). Pompa u mnie chodzi na na minimum mocy i to w zupełności wystarczy. Jestem bardzo zadowolony a żona w szczególności bo prawie nic nie słyszy :D

@Arni@Bartek_De Dziękuje za pomoc 👍

 

  IMG_8139.thumb.JPG.2091de4fd82cf5f5f9163c22c0d16088.JPG

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bartek_De napisał:

Udało się ostatecznie odpowietrzyć? Muszę edytować artykuł i dodać informację że aby poprawnie odpowietrzyć układ należy to robić przy wyłączonej pompie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak zrobiłem jak powiedziałeś/napisałeś i zadziałało 👍 Jakieś bąbelki się jeszcze pojawiają ale jest ich coraz mniej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bastian napisał:

W końcu wymieniłem Fluvala FX4 który u mnie funkcjonował jako mechanik na filtrację mechaniczną na bazie korpusu narurowego oraz pompy Aqua Nova DC 4000. Nie obyło się bez jakiś drobnych problemów ale to z powodu braku własnych umiejętności, następnym razem będzie lepiej :). Pompa u mnie chodzi na na minimum mocy i to w zupełności wystarczy. Jestem bardzo zadowolony a żona w szczególności bo prawie nic nie słyszy :D

@Arni@Bartek_De Dziękuje za pomoc 👍

 

  IMG_8139.thumb.JPG.2091de4fd82cf5f5f9163c22c0d16088.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.