Skocz do zawartości

Komoda do oceny wytrzymałości


Rekomendowane odpowiedzi



Czy ładna kwestia gustu. Żona wybierała i jest to część sypialni więc raczej nie da jej usunąć na rzecz stelaża.

W sumie masz rację. Jak żona wybierała to nie ma dyskusji.
Pogadaj z żoną może uda się wykorzystać ścianę. Każdy na początku przechodzi negocjacje
Ja na początku też miałem 120cm bo żona i też było gadanie po co Ci takie wielkie, a po roku stanęło 200cm. Szkoda tylko było tej kasy.


Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, aurban6 napisał:

Ja na początku też miałem 120cm bo żona i też było gadanie po co Ci takie wielkie, a po roku stanęło 200cm. Szkoda tylko było tej kasy.

U mnie będzie pewnie podobnie :) Też próbuję ją namawiać ale ten litraż i waga ją przerażają, boi się że podłoga w domu tego nie wytrzyma. Więc cieszę się i na te 240l.

4 godziny temu, Piotr775 napisał:

Ja od razu startowałem na 150 cm i moja nic nie mówiła.

Widać jesteś dobrym negocjatorem :) 1000 zł za taki zestaw to w sumie okazja. Nic tylko brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1000 zł to cena wyjsciowa która podlega negocjacji. Ale sam nie wiem. Ostatnio przegapilem jedno za podobną cenę z tym że za jednego FX była tło BTN. Spoko. już nie będę tym zasmiecal koledze tematu. Więc powiem tylko tyle-jezeli masz warunki i finanse to kupuj jak największe,a kobiecie zaprezentuj zdjęcia z galerii.   I pewno zmieni zdanie.

48 minut temu, agentj23 napisał:

Widać jesteś dobrym negocjatorem :) 1000 zł za taki zestaw to w sumie okazja. Nic tylko brać ;)

 

Edytowane przez Piotr775
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szafka wzmocniona. Ostatecznie z żoną ustaliłem, że akwarium będzie 150x40x50h (300l).
Zakupiłem płyty meblowe 18mm, docięte pod wymiar w pobliskim sklepie. Blat z podwójnej płyty meblowej. Całość poskręcałem konfirmatami. Efekt taki jak na zdjęciach. Wiem, że aż tak wzmacniać nie musiałem ale tak już mam.
Poniżej koszta które pochłonęła przebudowa szafki:

Konfirmaty wkręty do drewna 6,4x50mm 100szt -  6,75 zł
Wiertło do konfirmatów 6,4x50mm -  12,50 zł
Przepust kablowy, Przelotka fi 60mm, 5 szt. -  5,00 zł
Płyty meblowe 18mm - 200 zł

Wszystko (oprócz płyt) kupione na allegro u jednego sprzedawcy. Konfirmaty opłaca się kupić w necie bo w sklepie typu OBI dużo droższe są.
I to tyle. Dziękuję wszystkim za uwagi.

IMG_2825.JPG

IMG_2823.JPG

IMG_2822.JPG

IMG_2821.JPG

IMG_2820.JPG

IMG_2813.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, agentj23 napisał:

Szafka wzmocniona. Ostatecznie z żoną ustaliłem, że akwarium będzie 150x40x50h (300l).
Zakupiłem płyty meblowe 18mm, docięte pod wymiar w pobliskim sklepie. Blat z podwójnej płyty meblowej. Całość poskręcałem konfirmatami. Efekt taki jak na zdjęciach. Wiem, że aż tak wzmacniać nie musiałem ale tak już mam.
Poniżej koszta które pochłonęła przebudowa szafki:

Konfirmaty wkręty do drewna 6,4x50mm 100szt -  6,75 zł
Wiertło do konfirmatów 6,4x50mm -  12,50 zł
Przepust kablowy, Przelotka fi 60mm, 5 szt. -  5,00 zł
Płyty meblowe 18mm - 200 zł

Wszystko (oprócz płyt) kupione na allegro u jednego sprzedawcy. Konfirmaty opłaca się kupić w necie bo w sklepie typu OBI dużo droższe są.
I to tyle. Dziękuję wszystkim za uwagi.

IMG_2825.JPG

IMG_2823.JPG

IMG_2822.JPG

IMG_2821.JPG

IMG_2820.JPG

IMG_2813.JPG

Super ci to wyszło ,teraz czołg może po tym jeździć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.