Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.07.2018 o 07:01, piotriola napisał:

Witaj, może pokarmy nie są gorszej jakości ale różnią się składem. Problem składu pokarmu opisał na swojej stronie pan Tepoot, eksportując swój produkt musi dostosować produkt do przepisów danego kraju. I tak w USA zabrania się stosowania w karmie hormonów poprawiających wybarwienie ryb, mimo że pokarm będzie ten sam nie będzie zawierał tego składnika.Podobnie jest z konserwantami BHA BHT które są zabronione w niektórych krajach Unii.

Naprawdę na nasz śmiesznie mały rynek nikt nie będzie zmieniał składu. To firma poważna  a nie krzak. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@egon44 Andrzeju.....bardzo proszę nie reklamuj towaru firmy poprzez kopiowanie treści ich reklamy  a która to firma  nie jest naszym partnerem. Co innego jest podanie informacji polecającej firmę czy  jej produktów ale nie róbmy tego w taki sposób jak wyżej ( zakryty).

  • Lubię to 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku podaję różne informacje wklejając je tutaj z strony Northfin Polska i nikt nigdy nie miał nic do zarzucenia że tak robię,a tu nagle bum i masz pretensje Andrzeju...

To że wkleiłem wpis z ich strony w moim temacie nie znaczy że promuje tą firmę...Po prostu podaję informacje dla zainteresowanych jakie przeczytałem...

W takim razie proszę przenieść cały mój temat do działu Hyde-Park lub Off Topic,bo ten dział jeśli dobrze mi się wydaje,że jest otwarty na różne dyskusje wychodzące poza tematy na zawarte na forum...

Edytowane przez egon44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, egon44 napisał:

To że wkleiłem wpis z ich strony w moim temacie nie znaczy że promuje tą firmę

Robisz to  i podejrzewam ,że nie w sposób zamierzony .

10 minut temu, egon44 napisał:

W takim razie proszę przenieść cały mój temat do działu Hyde-Park lub Off Topic,bo w tym dziale mi się wydaje,że jest otwarty na różne dyskusje wychodzące poza tematy na zawarte na forum...

Jest otwarty na różne dyskusje wychodzące poza tematy  zawarte na forum ale i tam nie ma miejsca na reklamę ( nie piszę o polecaniu) firm które nie są naszym partnerem. Wynika to z dwóch powodów: nie jesteśmy organizacją o profilu komercyjnym i tym samym okazujemy szacunek naszym parterom trzymając się zasad zawartych w umowie. Inaczej każdy by mógł tutaj wejść  i reklamować się. Ale i to się zdarza..tyle ,że wtedy takie firmy dostają bana. Jeżeli NorthFin chce się u nas reklamować jest dział BIZNES AKWARYSTYCZNY .W tym dziale niech napisze coś o swojej firmie i niech aspiruje do miana naszego partnera. Jeżeli zarząd wyrazi zgodę i się dogadają wtedy jako nasz partner może być tutaj śmiało reklamowany. Andrzeju..takie są zasady. Nie zmienimy tego.

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon po części masz rację, w tym, że HP to dział otwarty dla wszystkich tematów ale nie wykraczające poza regulaminy i przyjęte zasady. 

Jednak jest jedno ale, nie jesteśmy forum komercyjnym, zawieramy umowy partnerskie z firmami z branży akwarystycznej i oni mają dzięki temu pewne przywileje. Dzięki temu i my jako Klubowicze mamy przywileje w tych firmach. 

Twoje posty zrównują przywileje partnerów z każdą firmą która może być przez Ciebie cytowana, jest to działanie na szkodę klubu i klubowiczów i mam nadzieję że działanie nieświadome i niecelowe. 

 

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yaro , @AndrzejGłuszyca macie po części rację,bo szczerze wpisy nie były celem tego aby reklamować firmę,ale tylko aby podać informacje dla innych zainteresowanych osób tym pokarmem...Sam jestem klubowiczem i nigdy nie chciałem,ani nie chcę działać na szkodę klubu i klubowiczów...

Mam tylko jedno ale... do Andrzeja,mianowicie czemu od razu jak powstał ten temat gdzie od początku wrzucałem wpisy z ich strony internetowej nie zwróciłeś mi na to uwagi,a dopiero teraz teraz o tym piszesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, egon44 napisał:

Mam tylko jedno ale... do Andrzeja,mianowicie czemu od razu jak powstał ten temat gdzie od początku wrzucałem wpisy z ich strony internetowej nie zwróciłeś mi na to uwag

Tak..mój błąd bo mogłem reagować od razu . Natomiast zwracałem Ci uwagę w innych okolicznościach aby nie reklamować firmy z logo  na zdjęciach . Myślałem że  to ustrzeże nas od tego przy innej okazji. Ale  jak się okazało w dzisiejszym temacie myliłem się. Andrzeju...bez względu na to czy moderator Ci zwróci uwagę , czy nie,  jesteś tak długo na tym forum ,znasz zasady i po prostu staraj się unikać takich sytuacji. Zauważ ,że  ani ja ani Jarek nie twierdzimy ,że robisz to specjalnie.

Andrzeju...dla jasności . To co dziś podałeś to nie była informacja a  kopia ich reklamy. I stąd reakcja taka a nie inna.

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AndrzejGłuszyca napisał:

Tak..mój błąd bo mogłem reagować od razu .

No mogłeś zareagować,a tego jednak nie zrobiłeś...I tylko o to mam pretensje...

3 minuty temu, AndrzejGłuszyca napisał:

Natomiast zwracałem Ci uwagę w innych okolicznościach aby nie reklamować firmy z logo  na zdjęciach .

Tak wiem że zwróciłem uwagę o zdjęcia w innym temacie,i doskonale Cię rozumiem bo miałeś rację...zresztą napisałem w tamtym temacie sprostowanie...

 

 

Aby uniknąć zbędnej nieporozumień proszę o zamknięcie tego tematu,bo znając życie to nic z tego dobrego nie wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.