Skocz do zawartości

Northfin 2018, chętni na zakup


Mortis

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie w poście #1 ująłem kto opłacił już pokarm, a resztę osób proszę o przelewy by jak najszybciej zamknąć akcję i czekać na pokarm. 
Widzę, że większość chętnych już się wpisała więc myślę, że akcję zamknę 21.03 może ktoś niezdecydowany dopisze się do tego dnia
Mortis, dzisiaj zrobie przelew także cierpliwości, przypomnij ile kosztuje przesyłka???

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablojogi napisał:

 przypomnij ile kosztuje przesyłka???

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Akcję zamykam. Na razie proszę o przelewy tylko za sam pokarm, koszty wysyłek podam jak już pokarmy powysyłam do was by była jasna jasność ceny za przesyłkę. 

Kto jeszcze nie wpłacił za pokarm, proszę o dokonanie przelewu jak najszybciej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mortis zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jako, że mnie nerw już ruszył i niektórych z Was, wczoraj z siostrą rozmawiałem i trochę ją powiedzmy ostrzej potraktowałem i dzięki temu przyznała się, że pokarm wysłała 30 kwietnia, a nie jak mówiła, że w połowie kwietnia. Raz, że nie miała czasu, a dwa że nie chciało się jej czasem tyłka ruszyć by załatwiać sprawy z wysyłką. Z jednej strony jej się nie dziwię bo ona nic z tego nie ma, a i w jakimś stopniu poświęca swój czas i np pieniądze na paliwo. Może to nie są duże koszta, ale zawsze. 

Myślę, że jest to ostatnia akcja z pokarmem gdyż nie będzie jej się chciało bawić w załatwianie tych spraw, tak przynajmniej oznajmiła, mi też nie jest na rękę by się denerwować, a tym bardziej byście Wy się wkurzali na czas oczekiwania. 

Przepraszam, że tak wyszło. Mam nadzieję, że na dniach pokarm już będzie i wysyłki zrobię jak najszybciej. 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mortis odblokował(a) ten temat

Karolu - wiem, że jesteś jeszcze w szoku w związku z Komunią córki (mnie to czeka w przyszłym roku ;-), stąd zapewne taki wpis jak powyżej, ale żeby Cię uspokoić nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek głodził ryb, czekając na ten pokarm. Jeśli siostra nie wysłała pokarmu pontonem to nie ma obaw, że ktoś go zeżre po drodze, więc zapewne niebawem zawita do portu.

Gdy będziesz na etapie wysyłki i oszacujesz koszty przesyłki to chyba nie powinno być problemem dla osób, które zamawiają pokarm dokonanie wpłaty kilku złotych więcej -  przy takiej ilości osób można byłoby za Twoim pośrednictwem obdarować siostrę jakimś upominkiem w ramach podziękowania za włożony trud. Szkoda byłoby, gdyby ta akcja miała być ostatnią w przypadku zainteresowania pokarmem w późniejszym okresie.

Raz jeszcze dzięki za akcję.

 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.