Skocz do zawartości

[240] Malawi w budowie


AKWA ŁOBUZ

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcony Kreiselem 099 kupiłem dzisiaj wór jeden i powiem tak: wygląda super, płucze się tragicznie!  
Stan chwilę po super dokładnym płukaniu siatką do ryb, ostały się tylko największe "piaski". Aha, to tylko jakaś 1/3 całego worka
 
IMG_20180227_151548.thumb.jpg.ecc3bf3cec13ee855a4b12be88866587.jpg
Akwarium masz.odkryte

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2018 o 21:04, AKWA ŁOBUZ napisał:

_DSC0423.thumb.JPG.24fd86ae50aa6378b379032ace486684.JPG

Wygląda świetnie, już wiem skąd będę brał inspirację do układania kamoli w swoich 300l:) i przyznam że dzięki Twojej aranżacji zamierzam tak samo ustawić 2-3 wysokie kamienie żeby zasłonić sprzęt w akwa. Zastanawiam się tylko czy nie warto użyć silikonu żeby połączyć je z kratkami, 2-3 kamienie podklejone do jednej kratki powinny być stabilniejsze chyba.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2018 o 11:28, Deadi napisał:

Jak z klarownością wody? 

Bardzo dobra. 

W dniu 28.02.2018 o 13:13, radecki napisał:

Wygląda świetnie, już wiem skąd będę brał inspirację do układania kamoli w swoich 300l:) i przyznam że dzięki Twojej aranżacji zamierzam tak samo ustawić 2-3 wysokie kamienie żeby zasłonić sprzęt w akwa. Zastanawiam się tylko czy nie warto użyć silikonu żeby połączyć je z kratkami, 2-3 kamienie podklejone do jednej kratki powinny być stabilniejsze chyba.

Dobre ułożenie kamieni załatwia sprawę. Jeśli boisz się układać to sylikonu możesz użyć ale to nie jest potrzebne. Jak złapiesz wprawę to ułożysz do góry stabilnie bez opierania o szyby.

 

A na dziś już parametry wody :)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@radeckiSam nie wiem ale u mnie też odpalił się od połowy :) Chyba coś YT albo link wrzucałem z odtwarzanym filmem i tak zrobił, że zaczyna od tego miejsca :)

@BezprymNie wiem, nie oglądałem cześci do filtra ale napisz do aquaela to CI dadzą. Oni maja fajny kontakt z ludźmi :)

 

A tu małe przypomnienie bo kończę akwarium to fota przy okazji jak to jest do tej pory :) 

_DSC0447.thumb.JPG.704684694f1926147966ab79ff0b8a35.JPG

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.