• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• AndrzejGłuszyca
      Poczekajcie chwilę jeszcze.
    • egon44
      Zmniejsz rozmiar pliku i wstaw ponownie... 
    • Konrad S
      Tak
    • severall
      Nie wyświetla się zdjęcie.
    • Konrad S
      Dodaje nowe Coto? Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. Proszę skontaktować się z pomocą techniczną OK
    • egon44
      Info z internetu... Pompa posiada tryby pracy: M1: tryb strumieniowy - ciągły, w tym trybie pompa wytwarza stały strumień, prąd wodny. M2: tryb falowania, cyrkulator pracuje w sposób przerywany co skutkuje pojawianiem się pięknych fal na powierzchni wody oraz bujaniem wnętrza akwarium. M3: tryb falowania, pompa płynnie zmienia swoją wydajność od 30% do 100% na wzór przebiegu sinusoidy. Wytwarzają się naturalnie wyglądające fale. M4: tryb losowy sterownik pompy przesyła jej różne, losowe polecenia zmiany sposobu pracy. ELSE: tryb losowy, sterownik pompy przesyła jej różne, losowe polecenia zmiany sposobu pracy. Wydajności pompy w każdym trybie można regulować.   Dodatkowo kontroler wyposażono w czujniki zmierzchu. Dzięki temu w nocy zmniejszana jest wydajność pomp do minimum co symuluje naturalne działanie sił pływowych. Przydatna jest również funkcja FEED wstrzymująca pracę pompy na o. 10min np. na czas karmienia ryb i korali oraz LOCK blokująca przyciski, zapobiegająca przypadkowemu przełączeniu zadanych parametrów.
    • amad
      Myślę że o wytrzymałość tej konstrukcji pod planowane obciążenie nie ma co się obawiać. Jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam przyjrzeć się szafkom jakie oferują nasi producenci np.  w zestawach, w porównaniu z nimi to nasze konstrukcje są wręcz pancerne. Oczywiście , tak jak wspomniał kolega @mjytfc  należy usztywnić. Akurat ja będę wstawiał pełną płytę klejonkę do wnętrza kratownic , po bokach i z tyłu. Obuduję i wstawię fronty dopiero jak żona się zdecyduje co do koloru mebli, a to może potrwać. Ten rysunek wstawiłem w celach poglądowych  dla kolegi aby mając przed oczyma mógł sobie przeliczyć wymagany materiał dla jego wymiarów . Waga nawet mniejsza o 2kg w porównaniu do analogicznej ilości profilu 30x30x2. Co do regulacji to żaden problem , jeśli zajdzie taka potrzeba w akcesoriach meblowych znajdziemy pasujący nam regulator wysokości. Jeśli mówimy o pieniądzach:            - wykonanie własne - koszt kantówki - ~180 + odpowiednie wkręty i klej , razem ok. 220 zł. Jeśli nie potrafimy sami skręcić dojdzie koszt robocizny, sprawa indywidualna ,mi oferowano za 100;              - zamówienie gotowego stelaża- najniższa cena jaką otrzymałem od kilku znanych na forum  wykonawców to 550 , z transportem wyszło 800 zł . W moim przypadku oszczędzam ponad 500 które mogę przeznaczyć na inny osprzęt. A cały czas mowa o stelażu tylko, a gdzie koszt zabudowy? W tym zestawieniu gotowych rozwiązań  to zdecydowanie wygrywa zakup gotowej szafki Juwel SBX Rio 450. Kosztuje ok. 920 a wygląda na najsolidniejszą ze wszystkich gotowców, wada dla mnie – tylko 4 kolory. Ja bym zdecydowanie wybrał to rozwiązanie ale akurat mojej żonie żaden kolor nie pasuje do jej wizji pokoju.
    • Konrad S
      Nie moge dodac zdjec
    • Bezprym
      Andrzeju moze to zły przykład, chociaż mój jeden kot ma bzika na punkcie folii.😁 Ale weźmy na przykład takiego rekina, zeżre wszystko ale doskonale wiemy co jest podstawą jego diety. 
    • AndrzejGłuszyca
      Sławku..ale kot nie je trawy ze względu na to ,że jest głodny. To akurat służy czemu innemu  tak jak u papug jedzenie piasku.
  • Tematy

• Grafiki