Skocz do zawartości

Czy O.S.I to na pewno pokarm klasy premium?


Andrzej Głuszyca

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Mortis napisał:

Tylko zauważ ten HS a dawniej OSI jest strasznie drobny.

Karolu...HS aqua nie produkuje pokarmów firmy O.S.I. Oni mają tylko prawo do sprzedaży na terenie całej Europy wyrobów O.S.I pod nazwą swojej marki. Czyli tak naprawdę O.S.I jest dalej producentem tyle ,że etykieta jest inna a to pewnie efekt umowy między nimi. Fakt jest faktem ,że od tamtej pory wyroby O.S.I  się pogorszyły w sensie wyglądu tych wyrobów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, AndrzejGłuszyca napisał:

. Fakt jest faktem ,że od tamtej pory wyroby O.S.I  się pogorszyły w sensie wyglądu tych wyrobów.

Pogorszyły się i to bardzo, ćwierć opakowania to praktycznie pył którego ryby nie jedzą.Zamieniłem pokarmy HS na Naturefood i jestem z nich zadowolony, z HS została mi jeszcze spirulina w granulkach jest twarda i ryby ja długo miętolą, jak się skończy to przejdę na tą którą poleca Henryk.Któryś z klubowiczów wcześniej też chwalił ten pokarm, chyba @Jerry_jerryo ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sławol napisał:

Któryś z klubowiczów wcześniej też chwalił ten pokarm, chyba @Jerry_jerryo ile dobrze pamiętam.

Sławku..ja go nie chwalę. Jakoś nigdy O.S.I. mnie nie przekonał. Ja zawsze jak coś to polecam NLS, North Fin Veggie i Cichlid. Naturefood  i Tropicala ( czarną serię i spirulinę oraz D-allio Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AndrzejGłuszyca napisał:

Sławku..ja go nie chwalę. Jakoś nigdy O.S.I. mnie nie przekonał. Ja zawsze jak coś to polecam NLS, North Fin Veggie i Cichlid. Naturefood  i Tropicala ( czarną serię i spirulinę oraz D-allio Plus.

Nie chodziło mi o O.S.I @Jerry_jerrypisał o tej spirulinie, którą zaproponował Henryk.Nie zrozumieliśmy się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AndrzejGłuszyca napisał:

Karolu...HS aqua nie produkuje pokarmów firmy O.S.I. Oni mają tylko prawo do sprzedaży na terenie całej Europy wyrobów O.S.I pod nazwą swojej marki. Czyli tak naprawdę O.S.I jest dalej producentem tyle ,że etykieta jest inna a to pewnie efekt umowy między nimi. Fakt jest faktem ,że od tamtej pory wyroby O.S.I  się pogorszyły w sensie wyglądu tych wyrobów.

Dzięki za uświadomienie. Myślałem, że HS połączył się lub wykupił OSI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.