jarek1969

Moje pierwsze Malawi

Recommended Posts

jarek1969

Prezentuję Wam moje pierwsze Malawi. Pewnie jest jeszcze wiele do poprawy ale tak mi wyszło i tak na razie zostanie. Już się nie mogę doczekać wpuszczenia ryb :)IMG_20180124_201412.thumb.jpg.a4b176a7a6aa5334fc18ade5d3b9f87c.jpgIMG_20180124_201625.thumb.jpg.0e0662e8d9df8e7a6bc2a724be5a769b.jpg

• Like 5

Sławol

Fajnie to wygląda, zarośnie glonem to dopiero będzie super.

deccorativo

Jarek a jakby zamienić tą grzałkę na przepływową ?  i białe kawałki węża pomalować Rubber Paint w kolorze modułów -  wiele przestanie walić po oczach. To raczej jak skończysz dojrzewanie biologii, ale przygotowania można poczynić.

jarek1969

Heniu pewnie tak będzie w przyszłości. Na razie z Andrzejem będę chciał nieco przyciemnić oświetlenie z modułów LED i RGB bo chyba trochę za mocne. A najbardziej zależy mi na wpuszczeniu ryb i cieszeniu się wreszcie kawałkiem przyrody po prawie dwumiesięcznej walce. Nie miałem nawet w najczarniejszych scenariuszach pojęcia, że założenie akwarium to aż taka tytaniczna praca. Wszystkim Kolegom dziękuję za dobre słowo, a w szczególności Henrykowi i Andrzejowi za pomoc i poświęcony mi czas. Bez Was nie miałbym nawet tego co zaprezentowałem.

• Like 1

jarek1969

Koledzy. Mam prośbę. Przenieście swoją dyskusję do innego wątku.

• Like 1

jarek1969

Witam - mam pytanko.

Ryby od wczoraj pływają w baniaku. Do tej pory wodę mieli Fluval 406 (biolog, mechanik i chemik w jednym) oraz cyrkulator Aquael 2000. 

Czy teraz po wpuszczeniu ryb mam włączyć również napowietrzanie czy jest to zbędne? Cyrkulator ma opcję z napowietrzaniem.

AndrzejGłuszyca
W dniu 25.01.2018 o 13:10, jarek1969 napisał:

Koledzy. Mam prośbę. Przenieście swoją dyskusję do innego wątku.

..temat  gumy w spray wydzieliłem jak niżej:

• Like 1

Dbk20

Moje pierwsze przy Twoim wygląda jak gruzowisko.... Gratuluję! Widać zaangażowanie. Choć chyba pomoc miałeś też pierwszorzędną. Startuje z nastepnym akwa 335l, dzieki za inspiracje.

jarek1969

10 godzin temu, Dbk20 napisał:

Moje pierwsze przy Twoim wygląda jak gruzowisko.... Gratuluję! Widać zaangażowanie. Choć chyba pomoc miałeś też pierwszorzędną. Startuje z nastepnym akwa 335l, dzieki za inspiracje.

Dziękuję za uznanie. Miałem Mentora ale aranż zbiornika to mój pomysł.