Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy może mi ktoś doradzić jak zbudować zestaw na madulach LED RGB do akwarium 152 l.(ile modułów jaki sterownik )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja polecę 10000K jak niedługo będę miał takowe, już czekają na montaż, na dniach się pochwalę, RGB miałem i gdybym miał mieć to ponownie to bym nie stosował wcale, zbędny bajer, ryby przy naturalnych barwach ledów wyglądają najbardziej naturalnie, kolory dobre są ale do morszczaków, a nie biotopu Malawi.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na zbiornik 300L dałem 12 x 11000K  + 10 RGB  oczyście całość na stroewniku led dimmer pro  ,bardzo fajnie można ustawić  barwy ,pobawić się w świt/zmierzch  ,podbić kolory ryb i glonów .

Budowa jest dziecinnie prosta ,lutownica ,koszulki termo i łączysz kabelki

Edytowane przez raiders (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Mariovw napisał:

Moduły led zimne zastosowac 11000 K czy wystarczy 6500K?

W moim temacie masz podane wszystko na tacy.

Większość osób poleca i używa właśnie modułów białych zimnych 11000K w parze z modułami RGB.Osobiście również polecam tobie to samo ;) 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moduły przyszły. No o jak mam je rozmieścić na belce?.Pomocy . 6 zimnych białych 10000 K i RGB sztuk 14.

W dniu 9.01.2018 o 16:53, Mariovw napisał:

Witam czy może mi ktoś doradzić jak zbudować zestaw na madulach LED RGB do akwarium 152 l.(ile modułów jaki sterownik )

15157670495321086938425.jpg

Jak to połączyć?

Moduły białe zimne 6 sztuk RGB 14sztuk jak rozmieszczenie? pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co od razu krzyk - pomocy

Weż podłącz zasilacz do sieci - powinna dioda zielona w nim świecić

na drugim końcu zasilacz ma wtyk   - w środku jest( plus + )  a na zewnątrz minus - .

z  diod białych kabelek czerwony odizoluj i wsadz do środa okrągłego wtyku a białym dotknij do zewnętrznego minusa - powinno zaświecić.

To samo teraz z RGB - biały kabelek do środka a pozostałe 3 do minusa - i ma świecić .

co tam leży na stole więcej na fotce nie widać.

Klej 2 RGB a pomiędzy nimi biały jak chcesz . Jak przykleisz wszystko po środku to boki będą zaciemnione , jak równo po całej długości baniaka to będzie równo w baniaku świeciło .

Nie wiem czy masz sterownik czy jakiś wyłącznik - rzuciłeś wszystko na kupę i teraz krzyczysz pomocy.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi