Skocz do zawartości

LedDimmerPro V4 - propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

Wifi będzie w standardzie. Tym razem nie będzie różnych wersji sterownika, tylko taka full-wypas :) Dodatkowo będzie można dokupić tylko zewnętrzny czujnik temperatury gdyby ktoś chciał sterować wentylatorem.

Aktualnie czekam na prototypy, które powinny być na początku przyszłego tygodnia. Potem będę je testował, czy nic nie pomyliłem w schematach ;) Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to w połowie listopada powinienem zlecać produkcję, standardowy czas produkcji to 4 tygodnie, ale różnie może być. Więc w połowie grudnia powinny być sterowniki. Termin styczniowy wydaje się więc realny a być może uda się wysłać pierwsze sterowniki przed świętami (ale niczego nie obiecuję). Pracuję też nad nową aplikacją do sterownika (będzie działała na różnych systemach). Zrzuty z aplikacji są do obejrzenia u mnie na forum w dziale Aktualności.

Już teraz można się zapisać na powiadomienie o dostępności (będzie przedsprzedaż) na stronie produktu w sklepie (pisałem we wcześniejszym poście).

Jedyne z czego nie jestem zadowolony w tym sterowniku to cena. Niestety wyszło w okolicach 250 zł, ale oczywiście w przedsprzedaży i dla członków Klubu Malawi będą odpowiednio niższe ceny. Żeby trochę obniżyć cenę muszę zrobić dużą partię na raz a to spora inwestycja. Niestety muszę to sfinansować kredytem. Stąd niższa cena w przedsprzedaży. Każda opłacona sztuka w przedsprzedaży zmniejsza wysokość kredytu, który muszę wziąć. 

Ale przede wszystkim cieszę się, że powstanie taki fajny sterownik. Myślę, że nie ma aktualnie na rynku niczego co mogłoby z nim konkurować (a przynajmniej nie w tym segmencie cenowym). Wydaje się, że możliwości sterownika będą na tyle duże, że zadowolą większość użytkowników. Sprzętowo sterownik też się rozwinął, dzięki temu będzie można dopisywać różne ciekawe funkcje przez najbliższe 3-4 lata :)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sterowniki już są w przedsprzedaży. Przez najbliższy miesiąc (do 3 grudnia) rabat 20% oraz dodatkowe 10% dla tych, którzy mają już sterownik. Można zamówić dowolną ilość z rabatem 20% a dodatkowe 10% na tyle sterowników ile się kupiło wcześniej. 

Po okresie promocyjnym członkowie Klubu Malawi będą mieli oczywiście zniżkę 15%. Teraz niestety nie mogę zastosować kumulatywnych zniżek, bo bym poszedł z torbami ;)

Wrzuciłem też nowe zdjęcia na stronie produktu, żeby można było zobaczyć, że coś takiego już istnieje i nie jest to żadna "ściema". Aktualnie przetestowałem i dokonałem niezbędnych (drobnych) poprawek. Do początku grudnia powinienem mieć przetestowany sterownik z poprawkami. W tym czasie będę przygotowywał projekt obudowy i naklejki. Trwają też prace nad aplikacją (można obejrzeć w wątku na moim forum).

Zapraszam do zakupów :)

https://sklep.palabras.pl

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki już są w przedsprzedaży. Przez najbliższy miesiąc (do 3 grudnia) rabat 20% oraz dodatkowe 10% dla tych, którzy mają już sterownik. Można zamówić dowolną ilość z rabatem 20% a dodatkowe 10% na tyle sterowników ile się kupiło wcześniej. 
Po okresie promocyjnym członkowie Klubu Malawi będą mieli oczywiście zniżkę 15%. Teraz niestety nie mogę zastosować kumulatywnych zniżek, bo bym poszedł z torbami ;)
Wrzuciłem też nowe zdjęcia na stronie produktu, żeby można było zobaczyć, że coś takiego już istnieje i nie jest to żadna "ściema". Aktualnie przetestowałem i dokonałem niezbędnych (drobnych) poprawek. Do początku grudnia powinienem mieć przetestowany sterownik z poprawkami. W tym czasie będę przygotowywał projekt obudowy i naklejki. Trwają też prace nad aplikacją (można obejrzeć w wątku na moim forum).
Zapraszam do zakupów
https://sklep.palabras.pl
Sterownik zamówiony, powodzenia w realizacji. Pozdrawiam

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spieszyłem się i odłączyłem ledy na działającym sterowniku.

Wiem, wiem nie należy tak robić ale już się wydarzyło - chyba zwarł się + i minus z jednego kanału. Po podłączeniu okazało się że sterownik działa niby program idzie ale wieczorem nie steruje wszystkimi kanałami do zera. dzisiaj z  rana się podpiąłem i niby wszystko ok ale przy manualnym sterowaniu kanałami nie wysterowuje poprawnie od 0 do 100. czas itp ok.

Miał ktoś coś podobnego ?

Nie płakał bym za bardzo ale nie idzie nabyć nowego 4 kanałowego i teraz lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie rabat przedsprzedażowy się zakończył, ale zostawiłem rabat 10% dla użytkowników starszych wersji sterownika.

Jest też rabat 15% dla członków Klubu Malawi.

Spodziewany termin wysyłki to połowa stycznia. Wszystko na razie zgodnie z harmonogramem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.