• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• iquitos68
      Exo zamówiłbym 4-5 szt. Osiem to za dużo. Radziłbym celowac docelowo w 1-2 sztuki dorosłe do tego baniaka. W razie co dokupisz jedna sztukę jak się coś wyłamie. Ale jak ci porośnie te 8 szt to będziesz musiał redukować.
    • AndrzejGłuszyca
      Czemu 3 litry na minutę?   Sławku ...chlor ulatnia się szybko. Ale nie jest prawdą ,że chloramina się nie ulatnia. Ulatnia się..ale zdecydowanie dłużej. Dlatego w takim przypadku ważne jest odstanie wody.
    • Bartek_De
      Woda nie cofa się do filtra tylko zwyczajnie wylatuje z rurki przez łączenie (regulację) i wtedy filtr zaciąga powietrze Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    • Bartek_De
      Rurkę wlotową od tego HW masz regulowaną i ze skimerem jak na fotce? Jeśli tak to kiedy poziom wody spadnie poniżej rozsuwanego połączenia będzie się zapowietrzać. Przerabiałem to.       Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka        
    • Tomasz78
      Tak dla przypomnienia to są dwie różne ryby często gęsto mylone ze sobą. Protomelas sp."johnstoni solo" http://www.onzemalawicichliden.eu/Bestanden vissendatabase eng/Protomelas johnstoni solo Makonde eng.html Placidochromis johnstoni http://www.onzemalawicichliden.eu/Bestanden vissendatabase eng/Placidochromis johnstoni Manda eng.html
    • pozner
      Możesz spróbować.  Zamów po 8szt. To wystarczające minimum. 
    • SlavekG
      Tak, ja puszczam prosto z kranu. Jak będą ryby to możesz puszczać dużo wolniej wtedy spadek temperatury jest niewielki. U mnie przy podmianie 15-20% w ciągu 4-5h temperatura spada niecałe 2 stopnie
    • oscarr
      No nie jest to jakoś bardzo uciążliwe troche nim poruszam wlacze i wylacze kilka razy i po 2-3h jest okej. Dzięki za pomoc dzisiaj Może to przez prefiltr eheima sam nie wiem
    • SlavekG
      Nie wiem co CI powiedzieć, a dobrze masz wszystko poskładane? Zazwyczaj zaciągnie troszkę powietrza ale zaraz to wypluje i powinien normalnie chodzić. Jak dajesz uzdatniacz to ampułka nie będzie potrzebna ale zamówić możesz bo warto to mieć w domu.
    • ZenArt89
      To jeśli mogę mieć jeszcze chyba ostatnie pytanie to czy kadango mógłbym zastąpić tym : Protomelas (dawniej Placidochromis) sp.”johnstoni solo” ? wszystkiego zamawiać po 8 szt czy którychś więcej a innych mniej? Będą to rozmiary najmniejsze w hodowli i większość z tan-mal ewentualnie brakujące od malawiana 
  • Topics

• Images