Skocz do zawartości

Malawi Ani- 720l (200×60×60)


Baba Yaga

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, egon44 napisał:

Anno obserwuję cię od początku nawet zanim trafiłaś na nasze forum i powiem szczerze że zrobiłaś wielki krok do przodu poprawiając warunki bytowe swoim rybkom i widać gołym okiem że chwyciłaś bakcyla ;) 

Brawo!!!

Oby tak dalej!!!

:) 

Andrzeju -ja Ci dziękuję za wsparcie od samego początku :)

1 godzinę temu, suricade napisał:

To jest ten zbiornik z kominami o którym była mowa?

 

Nie,nie....

To zbiornik ,który założyłam kilka miesięcy temu. Tego z kominami ostatecznie nie kupiłam.Posłuchałam Waszych rad i pieniądze,które miałam na to używane akwarium,przeznaczyłam na nowe,aczkolwiek niestety już dużo mniejsze.Zamiast + 1000 l będę miała wprawdzie 450l ,ale za to nowiutkie i pewne ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest! Stałe (mam nadzieję) i skondensowane źródło informacji, fotek i filmów z jednego z piękniejszych baniaków na forum  :wub:  Jeszcze raz gratulacje Anka i czekam niecierpliwie na rozwój wydarzeń związanych z "rozdwojeniem" zbiorniczka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marcin73m napisał:

Wreszcie jest! Stałe (mam nadzieję) i skondensowane źródło informacji, fotek i filmów z jednego z piękniejszych baniaków na forum  :wub:  Jeszcze raz gratulacje Anka i czekam niecierpliwie na rozwój wydarzeń związanych z "rozdwojeniem" zbiorniczka :rolleyes:

Dziękuję Marcin- taki mam zamiar by uwieczniać tu najważniejsze momenty z życia moich podopiecznych;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się po raz pierwszy nagrać tarło u moich Zebroidesów Cobue,a właściwie jego małą część. Dotąd zawsze samiec tak głęboko podkopywał kamienie przygotowując się do tarła,iż mogłam się tylko domyślać co tam się dzieje :e_biggrin: Przepraszam za słabą jakość,ale środek dnia ,a akwarium stoi przy oknie ;)

 

Edytowane przez anna
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dodaję kolejny filmik ;) Maison rośnie i z dnia na dzień zachwyca mnie coraz bardziej.... To już nie jest sama uroda tej ryby; to jest TO COŚ,co sprawia,że  widzisz najpierw JEGO,a potem akwarim i całą resztę :) Uwielbiam go i z wielkim zainteresowaniem obserwuję jak dorasta i pięknieje:)

Widoczne na filmiku trzy Demasoni i dwa kulfony w końcu wyłapię .......mam nadzieję ;) Póki co 1:0 dla nich ;)

 

Edytowane przez anna
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Maison. Od razu rzuca się w oczy. Cobue też bardzo ładny. Mdoki gdy dorosną też będą robić wrażenie. Przy tych rybach acei trochę blado wyglądają. Może ładniej by się prezentowała odmiana itungi. Jest moim zdaniem bardziej wyrazista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.