adi

Obsada do 150x50x60

33 postów w tym temacie

A co myślicie o takim układzie:

Labidochromis sp. Hongi

Metriaclima estherae red red OB morph

Labeotropheus trewavasae thumbi west

Pseudotropheus sp. Acei (Msuli)

Pod uwagę biorę jeszcze (Cynotilapia sp Hara,Pseudotropheus Saulosi i Melanochromis auratus)  z chęcią kupił bym wszystkie  ale baniak za mały:(.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak najbardziej👌.

Hongi polecam naturalnie wyglądające, nie jakieś sztuczne twory typu fire red lub sweden. Kwestia gustu, ale moim zdaniem nic im nie brakuje, więc upiększać ich nie trzeba. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja tam je polecam bo są po prostu prawdziwą rybą, a nie tworem człowieka :P;)

Edytowane przez MatiK (wyświetl historię edycji)
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielkie dzięki panowie. Myślę że temat obsady rozwiązany. Za 2 tygodnie start akwa :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowi mieszkańcy 😁20170612_211921.thumb.jpg.6c2701918caf6b97d4f4cea9140ddf93.jpgNie wiem czy dobrze zrobiłem ale przygarnolem jeszcze gucia ( syn tak go nazwał)😁 jest nieźle poturbowany przez samca alfa ale moja żona nie chciała aby się męczył więc wylondowal jako pierwszy po sobotniej imprezie. 20170612_101257.thumb.jpg.d355c600bbe3c0da207168c2d6ce2450.jpgA teraz  to tak wygląda 20170612_214228.thumb.jpg.60d46c42d3587bccc75af3932e762d51.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Guciowi brak sterowności:) Fajnie wygląda  Twój zbiornik..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żywienie to w innym dziale.

Obawiam się, że Guciowi ten ogon nie odrośnie. Miałem samicę parallelusa z tak ogryzionym ogonem I jej nie odrósł, ale nie będzie to mu specjalnie przeszkadzało w poruszaniu się. Aceiki ładnie wyglądają.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawiam się co do nich dołożyć myślałem ostatnio a może saulosi zamiast hongi. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, pozner napisał:

Żywienie to w innym dziale.

Obawiam się, że Guciowi ten ogon nie odrośnie. Miałem samicę parallelusa z tak ogryzionym ogonem I jej nie odrósł, ale nie będzie to mu specjalnie przeszkadzało w poruszaniu się. Aceiki ładnie wyglądają.

Ja miałem Yellow w takim stanie i wszystko wróciło do normy także chyba nie ma na to reguły ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, MatiK napisał:

Ja miałem Yellow w takim stanie i wszystko wróciło do normy także chyba nie ma na to reguły ;) 

U mnie tak samo. Wszystkie płetwy się "zregenerowały" dodatkowo górna grzbietowa była postrzępiona. Ale był chyba mniejszych rozmiarów niż osobnik ze zdjęcia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.