Skocz do zawartości

Moje Malawi


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to też sympatycznie..... tylko ???

Krótkie pytanie ?  tobie się to teraz tak jak jest podoba ? ale  pierwsza myśl była ( inny materiał ) i garaże jak to została tu okrzyknięte :) ( zostałeś z twoją wizją stłumiony ) hihihi

jak dla mnie to nawet bliźniaki w osiedlu mogły by być byle by cyrkulacja dawała radę, bezpieczeństwo rybek i to co chcę oglądać patrząc w Akwa.

Wiem zaraz będzie starajmy się stworzyć podobieństwo tego biotopu .... spoko ale dla kogo dla rybek??? czy dla FM albo dla nas ? halo ( Filipiński Wapień 50Kg do 200l ) najlepsze propozycje na All... i ? mnóstwo tego typu dziwactw a i cegłówki doniczki stateczki i czort wie co  i to bez problemu co drugi kupuje bo mu się podoba ...aa no tak  bo nie był na FM ? hihih sorki panowie :) spoko ja też starałem się utrzymać szablon :) a z cyrkulacją do dzisiaj walczę hihihih

tu jest przykład szaleństwa i chyba mu się to podobało bo 100 000€ to musiało się podobać :) 

http://www.ebay.de/itm/272577382850?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

cyt. "  (Malawi, Welse, u.a. kerngesunde Fische)

tak że założenie było Malawi :) 6 ton powiedzmy że Wapień Filipiński i 2 tony piasku hihhihi

a a jak by był ktoś zainteresowany to od 04,04 jeżeli nie zostanie to sprzedane to idzie na licytacje od 1 € :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Dariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rzeczywiście lepiej, krótko mówiąc przekonali mnie :D, jak to mówią tylko krowa zdania nie zmienia.

Te ryby to w zasadzie dla nas są jakby nie patrzeć ;), a warunki wiadomo w zależności od właściciela..., są zapewniane lub nie.

Mi np to akwarium się podoba

Sorki za offtop i pozdrawiam i powodzenia z cyrkulacją ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 27.02.2017 o 12:04, Mortis napisał:

To jak pisałem Ci na podlaskim forum, kamienie i tło nadadzą klimatu. Co do obsady jednak bym coś zmienił bardziej na haremy, ewentualnie pary. Przy takich rozmiarach akwarium masz spory potencjał by dobrać fajną obsadę. 

Hej Mortis to jest efekt końcowy jeśli chodzi o wystrój, zmotywowałeś mnie ;). Obsada jeszcze nie ruszona....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.