Skocz do zawartości

Sklep Discus Zoo w Warszawie


pozner

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym Tobie Łukasz polecił hodowlę Fish Magic lub Tan Mal, ponieważ chcesz kupić małe ryby i całą obsadę, w Discusie raczej nie znajdziesz wszystkich wybranych przez siebie gatunków, a nawet jeśli, to nie masz pewności w jakim baniaku pływały i jak bardzo wsobny chów Ci się trafia.

I tak jak Mateusz prawi, to F1, to można sobie w to wierzyć lub nie, jednak ryby oferowane przez Panią Monikę mają pewne źródło pochodzenia z niemieckich hodowli, oczywiście certyfikat że są F1 dostaniesz, dla pokrzepienia własnego EGO ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem wiele razy w tym sklepie ryby i nigdy nie przejechałem się. Pływają u mnie teraz Lethrinopsy i od kilku dni Synodontisy. Które to F, nie ma dla mnie znaczenia, jeśli ryby są dobrej jakości. Na pewno cenowo są konkurencyjni w stosunku do TM. No, ale fakt, może być ciężko skompletować obsadę u nich. Jeśli jednak byłyby u nich gatunki mnie interesujące, to nie wachałbym się z zakupem. Żeby nie było, w TM i Malawianie też kupowałem ryby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Byłem dzisiaj w Discusie i znów były perełki. Najważniejsze to F1 Nimbochromis linni. Były też 3 rodzaje Labeotropheus trewavasae; thumbi west, chilumba i black top (kolejna perełka).

Yellow w dwóch odmianach; tradycyjne i white. Z Labidochromisów jeszcze perlmut. 

Kilka odmian Metriaclimy, min. gold Kawanga, daktari (kolejna perełka), msobo Magunga, chewere, Mphanga, lombardoi. Były też oczywiście esterki. 

Psedotropheus; crabro, acei (itungi, luwala), socolofi, flavus. 

Melanochromis auratus, chipokae. 

Aulonocara Kandeensi, Copadichromis azureus. 

Tyle zauważyłem i zapamiętałem, było tego oczywiście więcej. Pogadam z nimi, żeby zaczęli umieszczać okresowo wykaz gatunków, gdyż jest to ciekawa możliwość zakupu ryb. Trafiają się rzadkie gatunki. Ceny pysi, to średnio 15zł. Podrośnięte ok. 30zł. Niestety nie wysyłają. 

Jeszcze Pseudotropheus johani Gome i Iodotropheus Sprengerae. 

Edytowane przez pozner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.