Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• florek91
      Nie mam zupełnie doświadczenia z non-mbuna liczę na wasze sugestie . 
    • egon44
      W takim razie ten gatunek też odpada... Edytowałem mój wcześniejszy wpis...
    • AndrzejGłuszyca
      ..dokładnie. Ale nie jest też hybrydą.  
    • Bezprym
      Andrzej eureka zdaje sięctez jest sztuczną formą odmiany jacobfreibergi. 
    • Bezprym
      Aulonacara to  raczej nie trafiony pomysł w tym składzie. 
    • AndrzejGłuszyca
      Witam Ciebie Pawle na naszym forum. Miło ,że dołączyłeś  do naszej grupy i życzę Tobie samych przyjemności z naszego hobby. Będziesz miał pytania  czy problemy to pytaj w odpowiednich do tego działach a pomoc zawsze uzyskasz.
    • AndrzejGłuszyca
      Przeniosłem do właściwego działu.  
    • florek91
      Witam wszystkich serdecznie po dość długiej przerwie . Jednak jak już się zacznie z Malawi to trudno kiedyś nie wrócić .  Akwarium stało przygotowane przez prawie dwa lata, udało się w końcu podciągnąć wodociąg więc zalane ok. 2 tygodnie temu .  Jak kupowałem zbiornik wszystko miałem obmyślone jednak widać razem z wiekiem zmieniają się poglądy .  Wymiary akwarium 2500x700mm h.600mm , pojemność brutto 1050l . Ponieważ akwarium stoi centralnie w biurze chciałbym aby było widowiskowe głównie myślałem o mbuna, ale z dodatkiem non-mbuna,  fajnie by było zróżnicować wielkością ryby aby było ciekawie .  Moje typy które przeglądając galerię i z własnych wcześniejszych doświadczeń chciałbym umieścić w zbiorniku :  - Metriaclima Msobo Magunga  - Demasoni  - Metriaclima sp zebra chilumba luwino reef - Metriaclima estherae super red minos reef - Metriaclima Fainzilberi Maison Reef - Cynotilapia-zebroides-cobue - Aulonocara-lwanda-hai-reef Szczególnie zależy mi na Msobo pozostałe gatunki to jakieś wstępne propozycje zależy mi na uzyskaniu jak największej różnorodności kolorów  z czego powiem szczerze, że nie bardzo lubię śledziowate samice .  Proszę was o pomoc zapewne dużo łatwiej będzie razem dobrać fajną obsadę .  Zdjęcia akwa oraz dokładny opis zamieszczę niedługo w oddzielnym temacie . 
    • eljot
      http://www.tanganikamalawi.pl/bwg_gallery/pseudotropheus/#bwg36/786
    • amac1975
      Z mojego doświadczenia Mylochromis spec Mchuse / Mylochromis Lateristriga to faktycznie takie trochę „ciapy” choć nie przeszkadza im to w wybarwieniu.

Co innego Mylochromis Gracilis, którego też posiadam. To kozak jakich mało i jest w stanie pogonić każdą, nawet większą rybę w akwarium.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Tematy

• Grafiki