Skocz do zawartości

Wymarzone 720l w salonie


patec

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, patec napisał:

Mam trochę pytań co do rozwiązań, czy można tutaj czy zakładać nowe tematy  w odpowiednich działach?

..temat aranżacji i szczegółów jej tworzenia wydzieliłem. Raz ,ze dla porządku , dwa innym będzie tam łatwiej trafić i ewentualnie wzorować się. Akwa masz super wkomponowane. Miejsce wydzielenia w linku poniżej:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dzięki za miłe słowa. :)

Co do pomieszczenia technicznego to nie do końca jest skończone. Brakuje jeszcze maskowania stelażu i zabudowa szafek oraz trzeba skończyć elektrykę bo póki co wisi wszystko ;)

Ale ok, coś pokażę. Wejście za akwarium chciałem maksymalnie zamaskować dletego są takie drzwi:

1.thumb.jpg.150d7346ecbf91756ff2bac27fefbd92.jpg

 Nad akwariuk jest duża pólka na graty domowe. Samo akwarium zamknięte jest 3 płytami z twardego pcw przesuwanymi w plastikowych profilach. W razie potrzeby można je całkowicie wyjąć.

Natomiast pod spodem połowę miejsca również wygospodarowałem na mini spiżarkę, docelowo maja być tam szuflady.

2.thumb.jpg.d405d26b61af7f7bfc449b4eb16da957.jpg

Przechodząc do meritum, druga połowa to miejsce na narurowca. Przyznam, że było go ciężko wcisnąć w to miejsce, ale się udało. 

Cała wnęka jest wykafelkowana a w podłodze jest kratka odpływowa, także korpusy narurowca mogę odkręcać nie zważając na lejącą się wodę.

Jest też pętla podłogówki, ale nie wiem czy zostanie wykorzystana z racji tego, że póki co temperatura utrzymuje się na odpowiednim poziomie, w zimie też podejrzewam, że będzie ok bo żona lubi ciepełko więc w domu będzie ciepło.

3.thumb.jpg.96ec35a268d3b7ef8c2283f6b26d5875.jpg

To chyba tyle tak z grubsza.

  • Lubię to 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, severall napisał:

Jak sprawuje się obsada?

Póki co nie ma żadnych problemów.

Jeden samiec Chindongo saulosi już się wybarwia, drugi zaczyna.  Tak samo Cynotilapia pulpican. Wszystkie Chindongo socolofi  siedzą prawie cały czas pomiędzy skałami. Reszta raczej neutralna.

Jeszcze za krótki czas są u mnie, także za wiele powiedziec nie mogę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.