Skocz do zawartości

Życie w Malawi by Piotr II (200x50x55h)


spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja muszę mieć szczęście do agresorów? Wszystko wskazuje na to, że dorosły samiec Yellow szaleje. Z dużych został on i jeszcze jedna sztuka, którą dziś zauważyłem poobgryzaną i poobijaną, z dokupionych maluchów ubyły 4 z 11 kupionych... I znów trzeba odpalić karcer...

 

Wysłane z telefonu

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spiochu napisał:

Czy ja muszę mieć szczęście do agresorów?

Fakt, znowu. 
A czy na agresję wewnątrzgatunkową u nich ma wpływ co jeszcze pływa w akwarium czy ma się po postu pecha że się taki trafi?
Ja właśnie przed uzupełnieniem Yellowów i mam nadzieję że nie dostanę wariata ;), do tej pory było OK.

Edytowane przez troad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeszcze gorący filmik z tarła Acei. Na pionowej skale. Jak widać, im piasek nie jest potrzebny :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZL6pK1BnFck

 

Przy okazji mała aktualizacja - oddałem Maingano.

Podczas spotkania we Wrocławiu dostałem od Merlota małe Mylochromis plagiotaenia. Niestety przeżyły tylko 2 sztuki :(

 

 

Edytowane przez spiochu
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Fajnie wygląda. Nie myślałeś Piotrze o tym, żeby po jednej stronie stworzyć gruzowisko dla mbuny? Tak, powiedzmy, prawie do połowy akwarium, a resztę zostawić dla non mbuny, z dwoma, trzema niedużymi kamieniami, luźno rzuconymi (Protomelas potrzebuje kamienia). Teraz jest, jak dla mnie, trochę za symetrycznie. Ale prezentuje się bardzo ładnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej zacny, przemyślę go jeszcze. Chociaż z drugiej strony ze względu na Saulosi tak jest lepiej/łatwiej utrzymać stado co najmniej dwusamcowe. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Łukaszu - no ile jeszcze razy można z Tobą dyskutować i udowadniać Ci, że się nie znasz? ;):D

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BombeL napisał:

Super 👍💪 kurde aż palce nie chcą w klawisze stukać ale podoba mi się pomysł @pozner-a 😜, a przy redukcji nie zapomnij o mdokach😜😉

Łukaszu ty przestań już o tych mdokach zaczyna się powtarzać historia nikt tych ryb nie lubi 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po uwagach Krzyśka zrobiłem ponownie przemeblowanie a dziś w końcu zrobiłem zdjęcie i wrzucam aktualizację. Nie do końca pasuje mi prawa strona, ale nie mam innych modułów które by tu pasowały.
W każdym bądź razie gruzowisko zajął jeden samiec Saulosi a kamienie i spód kaseciaka drugi. Reszta gatunków pływa gdzie chce, chyba, że akurat samce Saulosi mają "swój dzień", wtedy wszystkie tłoczą się pośrodku ;) I tylko Synodontisy nie są przeganiane z gruzowiska ;)

 

Sorry za jakość z komórki. 

IMG_20190224_210315.jpg

Edytowane przez spiochu
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.