Skocz do zawartości

komercyjne tło 200x60


iquitos68

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewnie zależy od sklepu. W sklepie Discus w Warszawie to 200x60 skała niedzielone to koszt 750 zł. W internecie widziałem tła 200x50 za ok 450 zł w sklepie iquitos :)

Wyzwaniem będzie przerobienie takiego tła, żeby w prawym tylnym rogu wsadzić filtr kasetowy. Macie może jakiś pomysł ? Na tym etapie jeszcze przed klejeniem akwarium mogę to zaplanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to cena całkowicie przegięcie, myślałem, że około 300-350zł.

Jak na razie to pierwsze daje radę, no chyba, że troszkę słabszy wzór, czyli to co Henio proponował z Chin.

750zł to cena całkowicie z czapy, jak i 1600-2000zł bo i takie tła widzialem :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, iquitos68 napisał:

Wyzwaniem będzie przerobienie takiego tła, żeby w prawym tylnym rogu wsadzić filtr kasetowy. Macie może jakiś pomysł ? Na tym etapie jeszcze przed klejeniem akwarium mogę to zaplanować.

To jeszcze filtr kasetowy chcesz tam wmontować? I firma klejąca akwarium ma go tam umieścić? Bo skoro tło; to filtr też. No to jeśli w ogóle się zgodzi; to na bank sobie za to policzy. Nie mam pojęcia, jak takie tło przerobić, nie widzę tego zupełnie. Przypuszczam, że tło jest odlewane i twarde, więc odpowiednie przycięcie go będzie trudne i może je zniszczyć. To jest minus kaseciaka, zamontowanie go przy tle strukturalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, michal_j napisał:

do zrobienia, ale jeśli to tło jest płaskie a nie 3D to już nie będzie w jednym kawałku - będziesz musiał je przeciąć ..

 

Te tła Back to Nature faktycznie mają spore przestrzenie z tyłu. Ale cena pod 2 tys zniechęca do kupienia. Tło Diversa niestety takich otwartych przestrzeni z tyłu nie ma. Tło które wsadzę do akwarium zostanie prawdopodobnie do końca jego istnienia, dlatego też nie chciałbym za bardzo go ciąć. Dodam tylko, że filtr kasetowy musi być i nie przewiduję żadnego zewnętrznego filtra - wynika to z myśli przewodniej projektu "Bezpieczne Akwarium".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie chcesz go ciąć to rzeczywiście będzie trzeba pogłówkować jak zamaskować tego kaseciaka .. nie bardzo mam pomysł, ale może ktoś z kaseciarzy widzi inną możliwość

moim zdaniem zrobienie czegoś na wzór tego pomysłu ze slimline byłoby ok, miałbyś wszystko schowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.