Skocz do zawartości

baniak 1000l 200x90x60wys


pool

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, AndrzejWalb napisał:

 

 

2 godziny temu, suricade napisał:

Nie wiem jakie ryby chcesz tam trzymać ale ja mam skojarzenia z filmami fx a nie jeziorem. Przestrzenie to jest np. https://www.google.pl/search?q=tanganika+atar&oq=tanganika+atar&aqs=chrome..69i57.8390j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

co to są filmy FX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale ostatni baniak pomimo rozmachu i wielkości kojarzy mi sie jak bym wysypał taczkę kamieni z dwóch stron rozumiem że w naturze tak to wygląąda ale mnie osoboście nie powala,chciałbym coś nowego innego a nie powielać standarty,rozumiem że biotop to biotop ale coś z nutką czegoś chce wprowadzić by nie było tak monotonnie zobaczymy.pozdrawiam forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wyglądają 3-4 duże kamienie, niż 10 mniejszych. Wyjmij połowę, może ponad połowę tych kamieni, dołóż 3-4 duże kamienie i rozstaw je nieregularnie, bo u Ciebie to wygląda jak pionki na szachownicy. Część gatunków non-mbuny lubi grzebać w piachu, więc powinna mieć sporo wolnego miejsca, żeby to robić. W wystroju trzeba uwzględnić potrzeby ryb, nie tylko swój gust. Zrobisz oczywiście po swojemu, to Ty będziesz codziennie patrzył na to akwarium.

Co do obsady, to tu masz wątek o obsadzie z non-mbuną.

Oczywiście to jest wątek dla mniejszych akwariów, ale masz tu scharakteryzowane i pogrupowane gatunki pod względem zachowań. Do Twojego akwarium mogą dojść jeszcze drapieżniki ( predatory).

To tyle, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JemioloSeba napisał:

Akwarium Jurgena Ci się nie podoba... hmmm niby o gustach się nie dyskutuje ale to co zrobiłeś a to co ma Jurgen to jak porównać Fiata 126p do najnowszego Mercedesa. 

Twoje akwarium i Twoja sprawa ale sam prosiłeś o ocenę i pomoc.

to ja wole mieć fiata niż nowego mercedesa co sie psuje:) nie chce być do bólu konserwatywny bo to i tak namiastka sztucznego biotopu.wiem że teraz zostane zlinczowany ale mam to w D...E.Jak by nie było wariatów to do tej pory jeżdzilibyśmy na kwadratowych kołach.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pool napisał:

witam świeży baniak nie mam koncepcji co do obsady prosze o pomoc

 

....tu prosisz o pomoc względem obsady...

19 minut temu, pool napisał:

nie chce być do bólu konserwatywny bo to i tak namiastka sztucznego biotopu.wiem że teraz zostane zlinczowany ale mam to w D...E.

.....a tu okazujesz szacunek dla tych co Ci chcieli pomóc w dobrej wierze. Bo niestety w jakimś sensie jest zależny aranż od obsady którą chcesz. Masz swoje zdanie to się bardzo chwali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.