Jump to content

Spienione pcv 3mm czarne czym pzykleic?

kazik851
 Share

Recommended Posts

Witam....jak w temacie jaki klej polecacie zeby przykleic do szyby bo odchodzi u gory zeby po spuszczeniu polowy zbiornika nie narobic biedy dla pyskow?

deccorativo

Soudal All Fix Turbo

wycierasz dokładnie szybę i pcv i stawiasz kropkę kleju w kilku miejscach i dociskasz  po 4 godz trzyma i możesz dolać wody.

38 minut temu, deccorativo napisał:

Soudal All Fix Turbo

wycierasz dokładnie szybę i pcv i stawiasz kropkę kleju w kilku miejscach i dociskasz  po 4 godz trzyma i możesz dolać wody.

deccorativo a jak ten klej ma sie jak wrazie kiedys chcialbym odwrucic akwarium stronami? Latwo go sie zmywa?

deccorativo
11 godzin temu, kazik851 napisał:

deccorativo a jak ten klej ma sie jak wrazie kiedys chcialbym odwrucic akwarium stronami? Latwo go sie zmywa?

nie wiem jeszcze nigdy w życiu nie musiałem zmywać a trochę lat minęło, ale sądzę że dopóki są żyletki to da się to zrobić bez śladów.

Lepiej dobry skrobak kup by szyb nie rysował to odwracać nigdy nie będziesz musiał a jak front z OW to już zupełnie nie odwracamy - dbamy by szyb nie rysować.

Pleziorro

Miałem nim przyklejoną taką plastikową listwę led do belki amelinowej ze świetlówkami. Przy zmianie oświetlenia na całkowicie ledowe, chciałem odkleić te ledy z belki... Chłopie, nożem z całej siły kroiłem tą spoinę i ledwo szło. A o wyczyszczeniu mowy niema, chyba że jakoś zedrzeć i potem spolerować szyby z rys po zdzieraniu. Co prawda Amelinum to nie szkło ale wydaje mi się, że podobnie będzie trzymał zajzajer jeden :)

Dotnij PCV tak aby opierało się o wzmocnienie i nie będziesz musiał niczym przyklejać, ew. możesz dać kilka kleksów ze silikonu.

Mam dociete pcv lecz rw8 pcha wode i u goru wlatuje woda wiec musze czyms przykleic bo odchidzi wiec czym to przykleic

Pleziorro

Soudal Fix All Turbo daje gwarancję przyklejenia na amen, ale ciężko będzie oczyścić szybę. Natomiast Sylikon łatwiej usunąć z szyby ale kilka osób pisało że lubi się oderwać od namokniętego pcv...

Wybór zostawiam Tobie :)

tomek-o26

Użyłem Soudal fix all (chyba biały). Po ponad 2 latach odkleiłem (cały czas dobrze trzymało), a klej po prostu oderwałem palcami - takie placki ☺. 

• Dziękuję 1