Skocz do zawartości

Powrót do Malawi :) 360L


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Jetstorm napisał:

Mlode byly na tyle odwazne ze czesc z nich pochowala sie miedzy szczelinami z dala od matki. Wiec postanowilem sprobowac je wylowic.

Więc twierdzisz, że udało Ci się odłowić te małe przecinki z ogólnego akwarium ? Ciekawe... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jargos napisał:

Więc twierdzisz, że udało Ci się odłowić te małe przecinki z ogólnego akwarium ? Ciekawe... ;)

Ciekawe jest to że walczyłem z nimi około 45 minut z dwiema siatkami, żeby je wyciągnąć. Wiec jak widać cierpliwość popłaca.

Dodałem filmik żeby się podzielić tą informacją z wami. Nie ukrywam również że jestem szczęśliwy bo to moje pierwsze małe. 

 

Szkoda tylko że piszesz tu nie na temat i szukasz dziury w całym robiąc OT. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisałem tak, bo uważam, że nie piszesz prawdy, a tego nie lubię. Ryby w tym pyszczaki hoduję trochę dłużej. Nie realne jest to, że w ogólnym przeżywa tyle młodych (twój wystrój na to nie pozwala), a jak sam napisałeś jest to tylko część, reszta została w ogólnym, które nagle po odłowieniu 12 szt nie przeżyła :| jak ? Niestety kolego ale L.hongi nie odpuściłby, żadnemu przecinakowi. A i jeszcze jedno 12szt młodzieży to idealna ilość na pierwsze tarło młodej mamy ;) Obiecuję Ci, że już więcej nie będę wypowiadał się w twoim wątku i robił więcej OT. A ten wpis potraktuj z uśmiechem bo nie mam na celu Cię obrazić. Pozdro ! 

Jeśli nie mam racji to biję się w pierś ! 

Edytowane przez Jargos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jargos napisał:

A napisałem tak, bo uważam, że nie piszesz prawdy, a tego nie lubię. Ryby w tym pyszczaki hoduję trochę dłużej. Nie realne jest to, że w ogólnym przeżywa tyle młodych (twój wystrój na to nie pozwala), a jak sam napisałeś jest to tylko część, reszta została w ogólnym, które nagle po odłowieniu 12 szt nie przeżyła :| jak ? Niestety kolego ale L.hongi nie odpuściłby, żadnemu przecinakowi. A i jeszcze jedno 12szt młodzieży to idealna ilość na pierwsze tarło młodej mamy ;) Obiecuję Ci, że już więcej nie będę wypowiadał się w twoim wątku i robił więcej OT. A ten wpis potraktuj z uśmiechem bo nie mam na celu Cię obrazić. Pozdro ! 

Jeśli nie mam racji to biję się w pierś ! 

Jargos powiedz mi czemu miałbym nie mówić prawdy? Co mi z tego żebym skłamał ? Co do reszty ktora zostala w akwarium to nigdzie nie wspomnialem ze nagle nie przezyla. Te mlode maja 3 tygodnie a okolo 1,5 tygodnia temu moze do 2 tygodni nie bylo reszty. Nie wiem ile ich tam jeszcze bylo, poniewaz nie widzialem. Widzialem tylko ze samica miala cos jeszcze w pysku. Przykro mi troche ze ktos osadzil mnie o nie pisanie prawdy. Cóż tak myslisz? Ok. 

Powiedz mi prosze, jak to jest mozliwe gdy kupilem ryby i przywiozlem je do Holandii, to po okolo tygodniu czasu od wpuszczenia ich do akwa samiec Hongi pilnowal dwa malutkie osobniki? Wiem ze samice jak sie strosza przypominaja samców ale wierz mi ze to byl samiec.

Szanuje opinie wszystkich forumowiczów ponieważ jak i Ty i reszta macie większe doświadczenie z pyszczakami. Wiedz tylko ze napisałem prawdę, ponieważ sam nie lubię kłamstw. 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2016 o 12:10, Jargos napisał:

 Niestety kolego ale L.hongi nie odpuściłby, żadnemu przecinakowi.

8 dorosłych Hongi codziennie próbuje u mnie nie odpuścić przecinkom... ale przecinki wykazują sporą wolę przeżycia i pływa już ich po kątach w sumie z 10 sztuk... Wolał bym aby jednak moje Hongi bardziej się starały dogonić Twoją tezę :)

Taki OT na wesoło... sorki.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plezi wierz mi że tego typu OT jest mile widziane.

Cieszy mnie to bardzo ze akurat w tym przypadku ktoś mnie rozumie i nie osądza o kłamstwo. Oraz nie patrzy na dana sytuacje tylko przez swoje doświadczenie. Według mnie ryba rybie nie równa więc nie powinno się oceniać pochopnie kogoś.

 

Pozdrawiam ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała aktualizacja tematu :)

Dodaje fotki i krótki filmik. Dodam jeszcze że aktualnie aranżacja może i nie jest za ładna ale pracuje nad nowym tłem.

2d0yij8.jpg

2ljjb08.jpg

j6n136.jpg

Filmik, na którym akurat Johanni i Hongi się przeganiają 

 

Pozdrawiam Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.