Skocz do zawartości

Uwaga na test JBL NO3


Gość grabiec

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem że to tylko przybliżenia, a najbliższe prawdzie są wyniki z laboratorium. Ale chyba w każdym teście im dłużej będzie stał i częściej będzie otwierany to powoli zacznie przekłamywać w jedną bądź drugą.


Tylko ze moj pomimo prawidlowego uzytkowania (zakrecam zaraz po uzyciu) pokazuje zero.

To juz nie jest przeklamanie tylko niedzialajacy test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim...

Może coś pomogę tym postem,bo tak się składa że wczoraj był u mnie kolega dopiero co początkujący z biotopem Malawi,który posiada test kropelkowy NO3 JBL z serii ''0018'' i po przeczytaniu tego wątku z wadliwością testu z tej serii nie był pewny ich wyników...


Oczywiście kolega zabrał też swoją wodę z baniaka do mnie,żebym swoim testem i jego porównać wyniki,tu wstyd ale przyznaje się bez bicia :P,że posiadam test kropelkowy Zooleka NO3,ale to już pomińmy,następny zakup testów będzie właśnie JBL ;)...


Po krótkiej rozmowie,zabraliśmy się za robienie testów NO3 jego wody z zbiornika testami JBL,oraz moimi Zooleka,oraz także mojej wody z zbiornika moimi testami oraz jego...

Dodam że jego zbiornik dopiero dojrzał biologicznie,gdzie do wczoraj był bez ryb...

Tak więc podaje wyniki które naszym zdaniem były identyczne na jego wodzie,oraz mojej robione tymi dwoma testami NO3 (JBL,Zoolek) w świetle dziennym żeby wynik był jak najbardziej wiarygodny...

W pospiechu kolegi który zbierał się do pracy,nie zrobiliśmy fotek z wynikami,które nie oddadzą tego wyniku jaki widzimy na żywo przed oczyma...

Ale możecie wierzyć nam na słowo,że wszystko było robione według instrukcji...


Woda kolegi z zbiornika-

JBL- 10

Zoolek- 10


Moja woda z zbiornika-

JBL-30

Zoolek-30


deccorativo wyniki są identyczne na obu testach...Co sądzisz o tym?

Fotki buteleczek z tymi dłuższymi numerami do porównania z innymi wrzucę około południa,bo czekam aż kolega mi je podeśle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. To mam jeszcze inna teorie ze moze moje testy zanim dotarly do mnie nie byly prawidlowo przechowywane. Kupowalem zimą mogły gdzieś podmarznąć.

Innego wytlumaczenia nie widze na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



deccorativo wyniki są identyczne na obu testach...Co sądzisz o tym?



Sądzę że dałeś ciała.:D

Pisanie i zamieszczanie zdjęć oraz wyników pomiarów dla serii 0016, 0017, 1000, 1001 oraz innych niż seria 0018 nie ma sensu. Wszystkie inne serię poza 0018 są poza podejrzeniem i nie ma podstaw by ich nie kupować kolego bajron.:D

Nie podejrzewamy wszystkich w czambuł testów JBLa NO3 - tu piszemy i podajemy wyniki tylko wtedy gdy po przeciwnej stronie nalepki na buteleczkach z tym długim ciągiem cyfr i liter jest wydrukowane 0018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.