Skocz do zawartości

Dojrzewanie akwarium trzeci tydzień, a testy NO2 NO3


led4grow

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaaa... I najdłuższego startu baniaka.... ;) Już ciemno, ale NO3 ostatnio było 5.

Seba ma rację i trudno się dziwić jakie będą decyzje co do tematu. Ja cierpliwie starałem się pomóc.

To nie moja wina że przez 3 tygodnie żeś startował po Bożemu a następny tydzień zastanawiał czy wylać całą wodę i z nową wlać WA i zaczynać od nowa czy dalej czekać .

Jak dla mnie twój

Klasyczny start na WA nastąpił 22.03 czyli dopiero 6 kwietnia będzie 2 tygodnie a baniak kończy dojrzewanie - więc sarkazm na skuteczność metody na WA nie uzasadniony.

Rozumiem oczywiście twoje rozgoryczenie ale ja ci nie podpowiadałem takiego startu i straconych 4 tygodni.

Natomiast wszystkie starty dokładnie według Szablonu na WA trwały od 14 dni do 3 tygodni i wszystkie były w 100% skuteczne. Jak ktoś 3x przedawkował WA lub dał uzdatniacz nie zalecany który po 10 dniach schował wszystko łącznie z NO2 i NO3 to trudno śledzić start.

To że nadal nie wiesz ile na prawdę masz NO2 to chyba nie moja wina.;)

Poczekaj jeszcze cierpliwie aż JBL NO2 pokaże ci 0,05 i dopiero wtedy wpuść ryby.

z podziękowaniem

decco

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziwię się Wam, że macie jeszcze siłę na pisanie postów. Od prawie miesiąca kolega proszony jest o testy JBL lub inne miarodajne a on nadal ich nie ma a jak coś ma to robi testy na tablecie - brak słów. Totalna olewka... Jutro o tej porze jak nic się nie zmieni temat będzie zamknięty.


Zamykaj, bo czekam na dosłanie skali do NO2 JBL od internetowego sprzedawcy i nic na to nie poradzę - przecież sobie nie wydrukuję? Dziękuje wszystkim za pomoc i udział w temacie ;)


Mówisz i masz. Zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.