Jump to content

Najlepsze dla Saulosi + Maingano

Bike123456
 Share

Recommended Posts

Bike123456

witam

Akwarium zalane,testy porobione - spokojnie sobie dojrzewa.

Korzystając z wolnej chwili proszę Was o dobranie odpowiednich pokarmów do mojej przyszłej obsady.

Saulosi + Maingano. Wstępnie po 10szt maluchów

Jakie najlepsze pokarmy kupić ?? Mile widziane wszelkie uwagi odnośnie ich karmienia .

Z góry dziękuje

Andrzej Głuszyca

Osobiście polecam NLS Spectrum Cichlid Formuła ( bardzo dobrze zbilansowany) i O.S.I spirulina w płatkach skoro będą to młode rybki. Jak dorosną można zamienić spiruline na O.S.I Pellets.

• Dziękuję 1

Bike123456
Osobiście polecam NLS Spectrum Cichlid Formuła ( bardzo dobrze zbilansowany) i O.S.I spirulina w płatkach skoro będą to młode rybki. Jak dorosną można zamienić spiruline na O.S.I Pellets.

NLS Spectrum Cichlid Formuła

O.S.I spirulina

Jak stosować (który główny)??

Te dwa wystarczą na początek czy jeszcze urozmaicić czymś ?

Andrzej Głuszyca
Jak stosować (który główny)??

Te dwa wystarczą na początek czy jeszcze urozmaicić czymś ?

...każdy z kolegów doradzi Ci wg własnego doświadczenia. Ja rano podaję NLS a wieczorem O.S.I. Spirulinę. Dodatkowo możesz podać np. szklarkę raz w tygodniu lub plankton. Ja nie podaję..Ale takie urozmaicenie na pewno nie zaszkodzi.

Spirulina podstawa. Dokup jeszcze Vivid Color na wybarwienie. Karm tak by było 70/30 na rzecz roślinnego. Vivid dwa razy w tygodniu. Ja podchodzę do tego że z rana mięsne pokarmy, a wieczorem roślinny na lżejsze trawienie. Jak mam możliwość to co najmniej godzinę przed zgaszeniem światła.

Andrzej Głuszyca
http://www.plantica.pl/produkty/pokarmy?page=15 ja zawsze osobiście kupuję u nich. To ,że w chwili obecnej nie wystawiają nie oznacza ,że nie mają . Po prostu zadzwoń i dopytaj. Ja od kiedy karmię tymi pokarmami nie podaję już wybarwiającego. Ale jak pisałem..każdy ma swoje doświadczenia.

timi-akwaria.pro
A gdzie kupujesz nls ? Wklepalem w google nie ma za duzo ich. Masz jakies sprawdzone zrodlo?

Ja kupuję tutaj. Najlepsza cena.

New Life Spectrum CICHLID Formula 250g - NAJTANIEJ (6003990713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja kupuję tutaj. Najlepsza cena.

New Life Spectrum CICHLID Formula 250g - NAJTANIEJ (6003990713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

[/QU

Tylko nie jestem pewien czy na forum był poruszany temat rozmiaru NLS. Podobno NLS występuje w jednym rozmiarze, a tutaj mamy dwa rozmiary. Może nie jestem doinformowany i ktoś to zweryfikuje.

Bike123456

To zamawiam Nls + spiuruline platki o.s.i.

Czytalem jeszcze o ewentualnych mrozonkach dla urozmaicenia...

Stosujecie je ??