Skocz do zawartości

LedDimmerPro - firma Palabras, sterownik oświetlenia LED.


RomanoLindano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Jak pewnie wiecie moja firma (Palabras) została oficjalnym partnerem Klubu Malawi. Osobiście jako osoba fizyczna zostałem też członkiem Klubu, bo uważam, że należy wspierać takie inicjatywy i otrzymałem od Was tak dużo pomocy przy tworzeniu sterownika do oświetlenia LedDimmerPro.


Wszyscy klubowicze mają 15% rabatu na zakup sterownika a w przyszłości może także innych gadżetów. Rabat dotyczy tylko członków Klubu Malawi, którzy mają aktywne i opłacone konto a nie wszystkich użytkowników forum.


W tej chwili kończy się powoli pierwsza partia sterowników i możliwe, że będzie krótka przerwa dostępności sterownika. Po prostu nie przewidziałem, że będzie taki popyt (i to z miesiąca na miesiąc coraz większy).


Zainteresowanych zakupem członków Klubu Malawi zapraszam do kontaktu na PW. Pozostałych użytkowników zachęcam do przystąpienia do klubu i zakupu z rabatem.


Pozdrawiam

Romek

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chętnych do zakupów sterownika zapraszam do nowo otwartego sklepu:

http://sklep.palabras.pl


Na razie jest tylko jeden produkt. Aktualnie zostało 16 szt. sterowników i będzie dłuższa przerwa w dostawie. Przygotowywana jest nowa wersja sterownika. Szerzej o tym w oddzielnym temacie:

http://forum.klub-malawi.pl/sterownik-led-nowa-wersja-t26781.html

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystkie zamówienia promocyjne (tzw. przedsprzedaż) zostały już wysłane. Aktualnie sterowniki są dostępne praktycznie "od ręki".


Proszę też aktualnych użytkowników o recenzje w sklepie. Chętnie też wysłucham pomysłów na temat tego, co można poprawić.


Aktualnie tematy do zrobienia:

- możliwość wprowadzania ustawień "offline" i późniejszego wgrania do sterownika

- widok wszystkich kanałów na jednym wykresie

- podgląd oświetlenia "live", czyli zmieniamy i od razu widzimy w akwarium jak to wygląda

- startowanie symulacji od danej godziny

- zmiana obudowy na solidniejszą (ten temat na razie odkładam, ale nie zapominam)

- możliwość nazywania kanałów


Jak coś jeszcze, to dajcie znać. Nowe funkcje będą się pojawiały w aplikacji, ale część z nich (większość?) będzie wymagała wgrania nowej wersji "firmware". Jest to możliwe w sterownikach V2 (złącze na obudowie). Jak będzie co wgrywać, to przygotuję odpowiednią opcję w aplikacji. Potrzebny będzie do tego też programator USBASP (do nabycia w cenie około 15 zł w różnych miejscach w sieci, w moim sklepie też się na dniach pojawi).


Jeszcze raz bardzo proszę o dodanie opinii w sklepie.


Pozdrawiam

Romek

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniony został projekt obudowy sterownika. Teraz jest jeszcze mniejsza. Wysokość zmniejszona do 20 mm, ale nie to jest główną zaletą nowego projektu obudowy. Zostało poprawione mocowanie gniazda USB. Jest ono zabezpieczone z tyłu przed wepchnięciem do środka.


W sklepie pojawiły się też nowe kolorowe obudowy (na razie niebieska i żółta). Przy zakupie sterownika można sobie kupić taką obudowę zamiast standardowej (w cenie 5 zł) lub kupić oddzielnie (dodatkowo) za 12 zł.


Pojawiły się też w sprzedaży akcesoria do sterownika (kable micro USB i programator do wgrywania nowego oprogramowania systemowego na sterownik).


W najbliższym czasie planuję prace rozwojowe w oprogramowaniu sterownika. Możliwe zmiany opisałem w poprzednim poście. Planuję też wprowadzenie rejestrowania zużycia energii (po wprowadzeniu mocy na poszczególnych kanałach).

  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła się specyfikacja sterownika:


  • maksymalne obciążenie 12A (5A kanał) - było 15A (5A kanał) - użyte złącza mają maksymalne obciążenie 12A i nie można przekraczać tego obciążenia, bo się topią.

  • czujniki są w standardzie, ale cena wzrosła o 10 zł (czujniki kosztowały 15 zł) - podyktowane jest to zabezpieczeniem przed spaleniem sterownika i szkodami jakie może to wyrządzić. Niestety zdarzyły się przypadki (nieumyślnego) przeciążania sterownika.



Ograniczenie do 12A jest zmianą, która może nie odpowiadać niektórym użytkownikom, którzy nabyli już sterownik. W takim przypadku przyjmę zwrot (łącznie z kosztami przesyłki). Proszę o kontakt przez sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Tobie drogi kolego pika ? bo mi nic nie pika, może jesteś w jakimś trybie awaryjnym czy cóś ? wiem, że jest opcja wyłączenia diody, może informować o pracy urządzenia, bądź może być wyłączona, nie pamiętam czy tam była też opcja włącz/wyłącz sygnał dźwiękowy, a nie sprawdzę teraz bo jestem w robocie. Zobacz, może to właściwy trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.