Jump to content

Malawi, na razie w mojej głowie :)

ivan161
 Share

Recommended Posts

Witajcie

Mam na imię Krzysiek, zajrzałem tutaj z ciekawości jakiś czas temu i tak już zostałem. W chwili obecnej jestem na etapie szukania zbiornika i szafki pod malawi. Akwaria ogólne już mi się trochę znudziły :)

W planach jest zbiornik 120x50x50.

Mam nadzieje ze z kazdym dniem bede mogl powoli wstawiac zdjecia z przygotowan zbiornika :)

Pozdrawiam

P.S

z rozpedu zrobilem gafe z nickiem... Juz napisalem do admina z prośbą o zmianę :)

To fajnie, że się zatrzymałeś na naszym forum. Jeśli masz już w głowie zarys to czytaj oglądaj i startuj akwarium z głową. Powodzenia w planowaniu.

Siemanko :mrgreen:

Od razu widać,że nasze forum podziałało na ciebie jak magnes :P ...

Oby tak dalej!!!

Teraz tylko pozostaje nam czekać na fotki z urządzania nowego baniaka ;) ...

Powodzenia życzę :) ...

Jak magnes podzialal bardziej YT. Pozniej z ciekawosc zajrzalem do Was :)

W sprawie zbiornika powoli cos zaczelo sie dziac, jeden z forumowiczow zlozyl mi oferte. Jeszcze tylko kwestia ceny i mozna bedzie powoli startowac :)

Wiem ze to nie miejsce do rozmowy o obsadzie. Jednak zdazylem juz przeczytac ze do 300L idealnie byloby miec 3 haremy po 5 sztuk. Zadzwonilem dzisiaj do jednego z hodowcow z Warszawskiego Bemowa i dowiedzialem sie ze w takim zbiorniku powinno byc docelowo okolo 50-60 sztuk bo to ryby stadne...

Pan bardzo uprzejmy zaprosil na rozmowe i obejrzenie gatunkow dostepnych w sprzedazy. Przyznam szczerze ze lekko zglupialem.

Andrzej Głuszyca
Zadzwonilem dzisiaj do jednego z hodowcow z Warszawskiego Bemowa i dowiedzialem sie ze w takim zbiorniku powinno byc docelowo okolo 50-60 sztuk bo to ryby stadne...

.... nie daj się zwieźć takim informacją!!

Andrzeju tez mnie to mocno zastanowilo... Chocby ze wzgledu ze mam akwaria innych biotopow i wyobrazilem sobie jak to wyglada w rzeczywistosci... Jak dla mnie zupa :D

timi-akwaria.pro
dowiedzialem sie ze w takim zbiorniku powinno byc docelowo okolo 50-60 sztuk bo to ryby stadne...

Jak dla mnie zupa

To już nawet nie zupa, a nawet nie dworzec kolejowy, to konserwa rybna:)

.... nie daj się zwieźć takim informacją!!

Dokładnie tak jak pisze Andrzej,zapewne sprzedawca tak tobie doradził,o co innego nie może chodzić jak o kasę ;) ...Im więcej ryb sprzeda tym większe pieniądze :P ...Proste...

Ps.Dobrze że masz głowę na karku i zapytałeś na forum,bo zapewne nie jeden się już tak naciął...

Nawet jak bym forum nie widzial to po pierwsze...

Na dzien dobry wpuscic 80 sztuk ryby to duze pieniadze i w zyciu nie wpuscil bym tyle ryb z jednego zrodla. A po drugie to wiem do jakich rozmiarow rosna te gatunki i mam wyobraznie :)

Poki co czytam i czytam, jesli chodzi o FAQ to 90% tych rzeczy wiedzialem z doswiadczenia i postow z for dotyczacych akwarystki slodkowodnej ogolnie.

Kopalnia jest dopiero w postach i tematach :)