Jump to content

Benthochromis tricoti - ktoś ma, zna, gdzie dostać?

led4grow
 Share

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Announcements

• triamond
      U mnie sitko to 24/1. Potrzebujesz wtedy np. https://batard.pl/820,redukcja-m24x1-2-(m24x1gz-x-1-2gz)-chrom.html i z 1/2 cala już dalej łatwo. Miałem taką kombinację na stałe i kran zaczął  być dziurawy po kilku miesiącach... Odkręciłem kran (ruchomą część) i tam był standardowy gwint (chyba 3/4) Tak zostało.
    • Radzik
      Przerabiałem temat. Nie znalazłem takiej przejściówki żeby na wyjściu miała np gwint 1/2 i pasowała w kran. A 1/2 na wyjcśiu dlatego żeby podłączyć szybko złączkę ogrodową Ja zainwestowałem w JBL. Ma dwie przejściówki w zestawie które podłączysz pod dowolną baterie z GZ czy GW Zdjęcie zapożyczone z internetów Dobra cena i wygląda na kompletny https://allegro.pl/oferta/jbl-proclean-aqua-in-out-zestaw-do-wymiany-wody-12884021073 Pozdrawiam
    • pulpet
      Cześć. Wykręć sitko, suwmiarka w pazurki i zobacz co to za gwint. Potem sklep metalowy/hydrauliczny i szukaj jakiejś przedłużki, na którą naciągniesz wąż. Może być ciężko, bo większość producentów stosuje przedziwne średnice i skoki gwintu, żeby tylko ich części pasowały, ale może coś standardowego trafisz. Ewentualnie sprytny tokarz ci taki duperel dorobi. Możesz też wziąć kawałek rurki pcv o średnicy zbliżonej do zewnętrznej gwintu na sitku, złamać trochę krawędzie i wkręcić w kran. Wieczne nie będzie, co parę podmian sobie nowe dorobisz w 5 minut. A najłatwiej chyba wstawić trójnik w przyłącze zimnej wody pod zlewem i wyjedziesz sobie z dodatkowym zaworem i gwintem jaki sobie wymarzysz.
    • KapitanCzysty
      Dzisiaj przenosiłem kotnik w inne miejsce i przy całej operacji uciekły jej z pyska kolejne dwie sztuki, a następne dwie zdążyła wciągnąć z powrotem. Ten najstarszy ma swoją „grotę” drugi zajął inną, a trzeci kryję się przed nią zaraz przy tafli wody w tylnej części zbiornika. Trochę mi go szkoda bo wyglada na mocno zestresowanego.  Matka teraz poluje na trzy brzdzące, musi więc dzielić uwagę co jest z korzyścią dla nich. Wiem już, że miot jest liczniejszy niż 5 sztuk. Z ciekawostek, takie maluchy co dopiero wyszły z pyska już się przepychają i stroszą do siebie. Charakterne od początku 😁 Tu sobie chasa jak jeszcze matki nie było:
    • KapitanCzysty
      Heja! Jestem szczęśliwym posiadaczem „ustrojstwa”, które sprawdza się bardzo dobrze. Problem jednak w tym, że dany sprzęt współpracuje z baterią, która jest w łazience. Podmianki i wszelki serwis robię zazwyczaj późnym wieczorem jak dzieciaki już śpią co by nie zalać wszystkiego. W tym celu muszę rozciągać węża z salonu, przez przedpokój i do łazienki. Trochę to hałasuje i zakłóca sen młodszej pociechy, która jeszcze ma aktywną „funkcje” radaru podczas snu 😁 Pytanie więc, czy znacie jakiś patent/ końcówkę, aby podpiąć ustrojstwo do baterii w kuchni (cześć salonu) tak by można było w obrębie jednego pomieszczenia działać? Moja bateria:   Jak się uda to stawiam czteropak. 😉
    • bobasxx
      Ciekawe rozwiązanie ale u mnie odpada. Mam dwuletniego szkraba który by mi ciągle grzebał lub wrzucał wszystko do sumpa. Pod akwarium ma schowek na zabawki 😉 A cotygodniowa podmianka to już taki mały rytuał, także się przyzwyczaiłem do rozwijania i zwijania 😎
    • makok
      OMG jaki koszmarek - nie chcę chłodzenia wodnego - jak już pójdę w powietrzne i najwyżej będzie korona a nie pokrywa, chyba żebym tak to zaprojektował, że będzie ciepło z lampy się wydmuchiwało poza, to wtedy zamklnę... jeszcze nie wiem.
    • aurban6
      Zainwestujesz coś w ten deseń https://allegro.pl/oferta/wodny-do-chlodzenia-blok-40x80mm-11823680662 Wysłane z mojego RMX3301 przy użyciu Tapatalka
    • makok
      Myślę o chłodzeniu nieustannie. Narazie mam dwa profile alu pełne o przekroju 50x20x1mm ale to będzie za mało. Najwyżej dokupię coś żebrowanego.
    • aurban6
      Uprzedzam ja jestem za drogi Tak serio zrób sobie to narazie na drutach. Jeszcze sobie tak pomyślałem czy w zimie nie będzie za ciemno po 16 w akwarium ? Z reguły dłużej świecimy żeby pocieszyć oko, a tu obawiam się że może być czasami (księżyc) za ciemno lub całkowicie ciemno. Wysłane z mojego RMX3301 przy użyciu Tapatalka
  • Topics

• Images

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.