Skocz do zawartości

Pokarmy dla Malawi


mati1999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie, jak karmić rybki? Jeśli mógłby ktoś podać mi jakieś "przepisy" na jakieś "potrawy" które Pyszczaki będą chętnie zajadać, nie chodzi mi o pokarmy które można kupić w sklepie typu jakieś płatki czy granulki, ponieważ takie już mam ale mam kłopot z tym, jak urozmaicić dietę moim rybką.

Pewnie gatunek też ma znaczenie, to jak coś to posiadam: livingstone, lombardoi, red red i yellow.

Z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale ja tak z ciekawości jeszcze dopytam w jakim zbiorniku trzymasz taką obsadę?


Zajrzyj do profilu ;)

Jeśli to prawda co tam jest, to szkoda twoich pieniędzy na pokarm, szkoda prądu i wszystkich twoich inwestycji dotyczących tych ryb...i twojego czasu, gdyż niedługo, gdy podrosną, będziesz się pozbywał wszystkich ryb. Dlaczego?...poczytaj o nich, szczególnie jakie rozmiary osiągają i jakie minimalne rozmiary powinny mieć akwaria dla nich.

Przeczytaj ten wątek, dowiesz się w czym problem.

http://forum.klub-malawi.pl/km-propozycji-112l-niz-p-saulosi-t24738p9.html

Przepraszam za OT, ale tworzysz kolejny wątek nie przejmując się tym, co piszą koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę tak jest magnus ;)

wiem dobrze, że mam źle dobraną obsadę itd. ale właśnie chciałbym poznać kilka jakiś fajnych przepisów dla moich rybek

taka obsada bardzo mi się podoba i dlatego tak wygląda, dopóki rybcie będą zdrowe i wszystko będzie dobrze, to będę chciał utrzymać tą obsadę, ale jak coś zacznie się dziać to od razu zredukuję obsadę do jednego maks dwóch gatunków

na razie jednak proszę o podanie jakiś przepisów

-- dołączony post:

Najważniejsze aby ustawić w 112l obszar do zawracania na 3.

jaki to obszar???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to obszar???


Toś mnie rozwalił :D Marcinowi chodziło o to, że Livingstoni będzie miał tam tak mało miejsca, że nawet ciężko będzie mu zawrócić... Młody jesteś to i pokory powinieneś nabrać, ryby to żywe stworzenia i trzymanie ich jak w klatce "bo tak Ci się podoba" jest mocno nieodpowiedzialne. Jak Ci bardziej doświadczeni piszą na co możesz sobie pozwolić w takim akwarium to tak jest. Powiększ akwarium jeśli podoba Ci się taka obsada, ale nie męcz ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.