Skocz do zawartości

Świetlówka LED - 600l.


fkn

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałbym zamienić standardowe oświetlenie T5 - 80W, na świetlówkę LED, aby - poza oszczędnością - uzyskać przy okazji doświetlony środek zbiornika, przy zaciemnionych bokach. Czy Waszym zdaniem poniższa świetlówka będzie się nadawała:

PROFESIONAL świetlówka LED 50cm SMD 8520 akwarium (5664809484) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img17.allegroimg.pl/photos/400x300/56/64/80/94/5664809484@@AMEPARAM@@17@@AMEPARAM@@56/64/80/94@@AMEPARAM@@5664809484



Zbiornik: 200x60x50

Trochę roślin: Valisanea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Chciałbym zamienić standardowe oświetlenie T5 - 80W, na świetlówkę LED, aby - poza oszczędnością - uzyskać przy okazji doświetlony środek zbiornika, przy zaciemnionych bokach. Czy Waszym zdaniem poniższa świetlówka będzie się nadawała:

PROFESIONAL świetlówka LED 50cm SMD 8520 akwarium (5664809484) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


Zbiornik: 200x60x50

Trochę roślin: Valisanea



Witam...Nie polecam tego typu oświetlenia,sam je miałem i się zawiodłem w późniejszym czasie użytkowania...Na początku wszystko fajnie świeciło,wydawało się że jest super itp,ale po miesiącu zaczęło świecić mniej,potem na dodatek zaczęła pękać ta rurka akrylowa a jak do środka dostała się wilgoć to było jeszcze gorzej,więc radziłbym tobie się zastanowić przed zakupem tego oświetlenia...Masz super baniak jedynie co mogę tobie polecić to zmianę oświetlenia na moduły led barwy białej zimnej+ ewentualnie to nich moduły RGB,podłączone do sterownika świtu i zmierzchu lub sterowników manualnych co tam wolisz,przykleisz je sobie na środku pokrywy i boki baniaka będziesz miał przyciemnione...Sam tak mam je przymocowane bo tez chciałem mieć boki przyciemnione i efekt świecenia tych modułów jak najbardziej mnie zadowala...Moduły na pewno są lepsze i żywotniejsze niż te paski ledowe w tych rurkach,zawiedziony nimi na pewno nie będziesz,zresztą inni tu na forum też je mają i zachwalają....Jeśli jesteś zainteresowany modułami to poczytaj sobie tutaj na ich temat http://forum.klub-malawi.pl/tags/index.php/led/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że złota rączka niestety nie jestem i dlatego chciałem zakupić rozwiązane gotowe. Musze to przemyśleć, czy dam radę poskładać to do kupy.


Sam jestem laikiem jeśli chodzi o sprawy elektroniczne,a dałem radę poskładać to w całość,więc ty na pewno też dasz radę ;) ...Naprawdę to nic trudnego... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.