Skocz do zawartości

mieszanie pokarmów?


amigo76

Rekomendowane odpowiedzi

Czegoś się dzięki wam nauczyłem....zanim kupisz pytaj:D



A ten???



TROPICAL MALAWI 1L mbuna tanganika (5298746068) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lepiej ale to jednak co najwyżej średnia półka a chyba i nie to. Jeśli chcesz dobra karmę z tropical to wg mnie tylko pokarmy z serii krill i spirulinka 36%. Co do wyższej półki to stanowczo NF, osi, Dainichi i Nls. IMHO of kors ☺

-- dołączony post:

Wiesz mój ojciec do dzisiaj karmi tym swoje gupiki i mieczyki i jak twierdzi to najlepszy pokarm :rolleyes:

Na parking przy ogródku moich rodziców podjeżdżał wartburgiem starszy facet. Chyba ze 2 lata przestał ale zachwalał ten produkt Made in DDR pod niebiosa. Jeśli ktoś czemu tym jeździł to raczej tej oceny nie podziela ☺. Podobnie tutaj karmy te wręcz porwały gdy wypierały suszoną dafnie jednak obecnie przy ogromnym rozwoju branży, znacznej konkurencji są to po prostu zabytki i dla pyszczaków jak i innych ryb ich podawanie jest bez sensu. Zwykły vipan bije je na głowę o lepszych karmach nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krill to???


Rapid Baits Pellet Method Halibut Krill 3kg 2mm (5677406656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img09.allegroimg.pl/photos/400x300/56/77/40/66/5677406656@@AMEPARAM@@09@@AMEPARAM@@56/77/40/66@@AMEPARAM@@5677406656





Kurde moje rybki nie przepadają za kulkami nie chcą ich jeść....

-- dołączony post:

Jak by co to ja swoim podaje to


TROPICAL SPIRULINA SUPER FORTE 36% XL 2000ml. (4857418979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img05.allegroimg.pl/photos/400x300/48/57/41/89/4857418979@@AMEPARAM@@05@@AMEPARAM@@48/57/41/89@@AMEPARAM@@4857418979



Ale kurcze czy jest taki ale opadający???bo mam takie lenie że czekają aż im opadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to będę im mieszał krill z ta spiruliną:P


Są to pokarmy z dwóch krańców żywienia. Jeden jest typowym roślinnym a drugi typowo mięsnym.


A ja zaproponowałbym Ci inną mieszankę ze stajni Hikarii. Mieszanka Gold, Excel i Stample w rozmiarach baby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieszanie tych 2 karm nie uczyni z Twojej mieszanki karmy kompletnej. mogą one być elementem mieszanki ale na pewno bez jakiejś karmy premium trudno to nazwać bezpiecznym zestawem.


Ani jeden ani drugi nie będzie karmą bytową dla jego obsady. Są to bardziej pokarmy uzupełniające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi się z tym nie zgodzić. Obie karmy u mnie stanowią co najwyżej 1/12 ogółu karm. Generalnie są elementem diety moich ryb choć u mnie nie ma tez karmy podstawowej ryby jedzą codziennie co innego. Myślę, że gdy bym tworzył mieszankę karm niekoniecznie bym je w niej ujął ale nie jestem zwolennikiem tej metody karmienia. Teoretyzując, gdybym tworzył taka mieszankę to w zależności od rodzaju obsady raczej bazowałbym na karmach innych producentów ( NF, OSI no i może NLS ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jakiejś karmy premium trudno to nazwać bezpiecznym zestawem.


co mam rozumieć przez słowo bezpiecznym zestawem???byłem pewny że taki zestaw rybą wystarczy.....to jaką karmę premium dodać by był to zestaw kompletny ????proszę o linka do allegro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.