Skocz do zawartości

Ile ryb w 120x63x65-70


Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie musisz tłumaczyć dlaczego nie chcesz używać polskich znaków bo mi to lata, ale jest regulamin forum, którego należy przestrzegać... http://www.klub-malawi.pl/serwis/70-2014-12-27%2012-22-26_1586393576/regulaminy/489-regulamin-forum-km.html podpunkt 1, punktu "Korzystanie z forum", możesz też zerknąć na podpunkty 1 i 2 punktu "zabrania się" bo chyba Cię trochę emocje ponoszą. Pozdrawiam i miłego dnia Ci życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie musisz tłumaczyć dlaczego nie chcesz używać polskich znaków bo mi to lata, ale jest regulamin forum, którego należy przestrzegać... http://www.klub-malawi.pl/serwis/70-2014-12-27%2012-22-26_1586393576/regulaminy/489-regulamin-forum-km.html podpunkt 1, punktu "Korzystanie z forum".


Czas usunac 95% uzytkownikow, zglos to do moderatora a przy okazji jak tak badzo idziesz z reglaminem usun swoje posty nie na temat w tym dziale i nie tylko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MavNZ po co tak plujesz jadem. Moje 112 było przykładem. Zresztą obsada 1+4Saulosi to żadne przerybienie. Masz pięć rybek w 450 l akwarium to tak trzymaj jeśli Ci się podoba. Nikt na tym forum nie poleca Acei do 112 l w ilości 15 sztuk bo w stadzie ładniej wygląda. Jest tu spora ilość doświadczonych malawistów, którzy starają się doradzić profesjonalnie adeptom Malawi układy haremowe i nikt tu nie będzie namawiał do przerybienia. Tym bardziej, że większość początkujących ze 112 l idzie szybko w większe litraże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MavNZ po co tak plujesz jadem. Moje 112 było przykładem. Zresztą obsada 1+4Saulosi to żadne przerybienie. Masz pięć rybek w 450 l akwarium to tak trzymaj jeśli Ci się podoba. Nikt na tym forum nie poleca Acei do 112 l w ilości 15 sztuk bo w stadzie ładniej wygląda. Jest tu spora ilość doświadczonych malawistów, którzy starają się doradzić profesjonalnie adeptom Malawi układy haremowe i nikt tu nie będzie namawiał do przerybienia. Tym bardziej, że większość początkujących ze 112 l idzie szybko w większe litraże.


Zgadza sie , ja tylko ostrzegam ( nie zabraniam ) aby nie trzymac tak duzych osobnikow ( 10cm) w nie wiekszej osadzie a nizeli 1+4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to że nie chcesz używać polskich znaków twoja sprawa, aczkolwiek głupio to wygląda i świadczy o braku szacunku dla forumowiczów ale błagam uważaj na ortografię i nie połykaj literek bo to już traci sens wypowiedzi.


Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.