Skocz do zawartości

Nowy projekt Stana - Predatorium 1147l


Rekomendowane odpowiedzi

haha sluszne uwagi deccorativo ale wez pod uwage ze stan meszka w bloku i ma troche ograniczone pole manewru :D


No właśnie też to wiem i o to mi chodziło że jak Staszek wypełni wodą i kamolami to maleństwo to przecież bloku mieszkalnego nie wyprostuje:rolleyes: a i telewizor będzie wisiał krzywo też potrzebne będzie poziomowanie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w bloku i mam baniak 450l , co i tak wydaje mi sie dużym, podziwiam wiec Stana ....Warta ma niezłe ubezpieczenia przed zalaniem sąsiadów z akwa :) no , ale jak chce się mieć predatory ;) ja predatory łowię w rzece

post-15858-14695722369668_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stelaż jakiś taki niski i bez poziomowania i 3xFX6 nie wejdzie.

Nie widzę też komina wklejonego ani miejsca na sump.

Zapomniałeś o doprowadzeniu kranu do stałych podmianek no i także w ścianie spływu do kanalizacji brak.

Telewizor jakiś taki za mały dałeś.



Już Ci Heniu odpowiadam

ad1 stleaż w zupełności styka mam wyższy (500l) i jest beznadziejnie i to bardzo. Poziomowanie (regulacja) jest wypoziomowany to raz , a dwa obciążenie na panele by szło punktowo ;-)

ad2 Komin na kij mi nie mam kominka na chacie , a tak seryjnie nie będzie tam sumpa więc nie ma komina i miejsca na sumpa ;-)

ad3 będzie filtracja narurowa , a nie tam jakakies fx6 potrzebne mi one jak koszula w ...

;-)

ad4 podmianka i spływy itd to nie na blok , a przynajmniej na juz zastana sytuację kanalizacyjna, Zreszta wężem 3/4 cala idzie tez dobrze i nie mam z tym problemów ;-)

ad5 55 cali mi styka TV , nie mam zapędów na dawanie większego w bloku , imho to tak lekki przerost formy nad treścią.


ja mieszkam w bloku i mam baniak 450l , co i tak wydaje mi sie dużym, podziwiam wiec Stana ....Warta ma niezłe ubezpieczenia przed zalaniem sąsiadów z akwa


Jestem ubezpieczony i nie tylko ze względu na akwarium ale na sam fakt że szybciej strzeli zawór lub jakiś zaworek niżeli coś się stanie z akwarium ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszku mój żart jednak wziąłeś poważnie no ale Zarząd nie może żartować:D

Dopiero teraz mogę pogratulować i funkcji i projektu:D

Specjalnie prowokowałem by wyciągnąć szczegóły filtracji i wyposażenia.

Jestem pewien że przemyślałeś co ile tych korpusów pomp,, kolanek i rur ale skromnie proszę o uwzględnienie 3 korpusów równoległych odwrotnie pod 3 litry TMBT lub NGBC.:D i co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny projekt.

Staszku, podzielisz się projektem filtracji? Ja zastanawiam się nad swoją i chętnie coś bym "podpatrzył". Też planuję korpus z purolite i NGBC, więc może Twoja będzie pasować do mojego, po uwzględnieniu oczywiście skali (u mnie stanie jedynie 660l).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko się zapowiada a po wcześniejszych projektach można brać w ciemno że tak będzie. Powodzenia ;) A co do filtracji możesz szczegóły zdradzić bo na jesień też przesiadka na większe ale jakie dokładnie nie wiem na pewno 500 ale może być większe ;)




[300] Malawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.