Skocz do zawartości

Akwarium 120x40x50 Pierwsze Malawi


xaxupi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie


Pierwsze Malawi, zalane 10 marca, pierwsze 10 saulosi 3-4cm wpuszczone 8 kwietnia;) W niedługim czasie dokupie Rdzawego oraz Maingano. Nigdy nie sądziłem, że ryby mogą być takie głodne, ledwo mnie zobaczą a już wszystkie pod szybą prosząc o papu;)


Test na dziś:

pH- 7.6

no2- 0

no3- jakieś 20-30mg/l


Akwarium - profil 120x40x50

Filtr zewnętrzny - Kubełek Hagen Crystal Flo 80

Filtr wewnętrzny - Aquael Circulator 2000

Tło Strukturalne

Dekoracja - Piasek z OBI, kamienie gnejs

Oświetlenie - standard z pokrywy Wromak (docelowo sam Power Glo po przeróbce pokrywy)


Zdjęcie niskiej jakości jednakże liczę na komentarze oraz ewentualne rady, co poprawić bo napewno jest co.


Edit: W niedziele tj 26.04 nowe pociechy w akwarium;) 8x pyszczak rdzawy i 8x maingano;)

post-15853-14695722284193_thumb.jpg

post-15853-14695722288047_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryłbym filtr za dużym kamieniem albo przesuwając prawy bliżej szyby albo stawiając ten po lewej i filtr przekładając na drugą stronę. A grzałkę możesz położyć na płask za kamieniem.

Faktycznie kamyki średnio grają z tłem ale i tak źle nie wygląda :)


Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie komentarze, wydaje mi się, że kiedyś usunę całkowicie tło strukturalne i poprostu pomaluje na czarny mat tylną szybą, bo i tak w pieron miejsca zajmuje:)


Możesz też wykorzystać czarne spienione pcv, małe koszty, zajmuje niewiele miejsca (3mm), bardzo fajny efekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Fajne szkiełko z tym tłem Nie wygląda aż Tak źle, Tylko Mam jedno pytanko ile masz cm piasku Bo Na zdjęciu widać Jak by tam było od 5 do 7 cm , a moim zdaniem To troszkę za duzo, ponieważ nasze rybki lubią kopać piasek ,który w dolnych warstwach moze zawierać groźne dla prawidłowych parametrów związki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Fajne szkiełko z tym tłem Nie wygląda aż Tak źle, Tylko Mam jedno pytanko ile masz cm piasku Bo Na zdjęciu widać Jak by tam było od 5 do 7 cm , a moim zdaniem To troszkę za duzo, ponieważ nasze rybki lubią kopać piasek ,który w dolnych warstwach moze zawierać groźne dla prawidłowych parametrów związki.

Tak jak piszesz jest w niektórych miejscach 5-7 centów, jednakże 2cm ma sam styropian pod kamienie, bo nigdzie 1cm grubości nie mogłem znaleźć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.