Skocz do zawartości

Jakie filtry do 100x50x50 itp.


Olobolo

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że to niestety są zdjęcia sprzedawanego zbiornika. Delikatnie mówiąc nie wygląda to dobrze.


..co tu nie wygląda dobrze? Po zrzuceniu zdjęcia i powiększeniu nie widzę białych spoin . Ale zawsze można zadzwonić i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ta aukcje co Pan Andzej wkleił to zadzwoniłem i jest to klej przezroczysty ale moze być czarny jak trzeba. Rozumiem ze przezroczysty jest lepszy.

Opcja bez belki kosztuje 150 PLN mniej. 2000 PLN za 150x50x60 z przednia szyba ow z szafka i pokrywa Alu to dobra cena. Ciekawe jak z przodu bedzie wyglądało łączenie ow z float. Pewnie zielony kolor. Ale co tam cos za cos.


No nic. I tak wybór filtra spędza mi sen z powiek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wziąłem się wczoraj za czytanie opinii o fx6 na amerykańskim Amazonie.

Zreszta na razie nie zadecydowałem jeszcze czy bedzie 150 czy 200.

Chce sie zapoznać z budowa filtra narurowego, bo myślę że jest to najlepsze rozwiazanie przy założeniu ze pompa jest cichsza od tych z filtrów kubełkowych.

Jest jeszcze Eheim Classic 1500xl czy jak on sie tam nazywa cena podobna do fx6.


Nie dało by rady użyć fx6 jako mechanika i biologa? Należę do minimalistów. Wolałbym miec jak najmniej skomplikowany zestaw.


No i jeszcze P. acei. Poczytałem tu i tam na forum i niektórym samiec dorasta do 17cm!!!!!!

Jaki moze być zastępca dla P. acei?

Przypominam ze obecnie myślę yellow i rdzawym. Chcę dać rośliny do Malawi wiec te gatunki ich nie niszczą aż tak jak pozostałe. No nic to na razie nie jest istotne. O obsadzie będę myślał pózniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie możesz sobie odpowiedzieć tylko Ty sam. Chyba, że ktoś tutaj będzie chciał zadecydować za Ciebie, ale wątpię w to. Mówiąc wprost - kwestia indywidualna. (mowa o tym czy dać pokrywę, czy zostawić baniak odkryty).


Zamiast P. Acei proponuję M. Callainos.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przypominam ze obecnie myślę yellow i rdzawym. Chcę dać rośliny do Malawi wiec te gatunki ich nie niszczą aż tak jak pozostałe. No nic to na razie nie jest istotne. O obsadzie będę myślał pózniej.



U mnie właśnie rdzawe odpowiadają za demolkę roślin.

Saulosi prawie obojętne na rośliny.

Bez większych ubytków ostały się jedynie Anubiasy ale i za nie już się zaczęły brać po wykoszeniu Nurzańców.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.