Skocz do zawartości

Hodowla Malawi Śląsk


Damian780425

Rekomendowane odpowiedzi

....a czy może ktoś będzie zamawiał w niedalekiej przyszłości u tego sprzedawcy? (Wawa lub okolice)

bo chętnie przyłączyłbym się do zamówienia. Ja potrzebuje 5szt do uzupełnienia obsady.

z malawiana tez chętnie wezme ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem conieco z Malawi Śląsk.

Sprzedawca nastawiony wyłącznie na zysk. Wciska kit, że płeć rozpoznaje w 100%. Rozmiary ryb na aukcjach średnio aktualne. Prosiłem o ryby nie mniejsze niż 3cm- na aukcjach wszystkie były opisane bodajże jako 3-4cm (chciałem zrezygnować z gatunków, które tyle nie mają), żeby nie zjadły mi ich moje drapieżniki. Ryby przyjechały w rozmiarach 1,5-6cm- rozbieżność była na tyle duża, że nie potrzeba było drapieżników- zjadały się nawzajem. Opisałem sprzedawcy sytuację, jednak bez odpowiedzi. Jak już kasa na koncie to niewiele go interesuje, w przeciwieństwie do np Tan-Mala.

Podsumowując ceny może ma dobre, jakość ryb może też często nie jest zła.... Ale zawsze niższa cena z czymś się wiąże...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, zamówiłem u tego  sprzedawcy ok. 3tygodnie temu  15 baenschi benga twierdzi ze płci nie widać zależało mi na samicach ok. 11 z nich miało płetwe odbytową spiczastą. Chciałem samca afry coube wszystko ok wyrasta samiec. Gorzej z demasoni. Kupiłem 10 demasoni wszystkie padły zostaly tylko moje stare demasoni były ok. 1cm wieksze od tych co kupiłem nie mam wątpliwości ze padły tylko te z malawi ślask. Problemy jelitowe załatwiłem.metrodinazol ale trochę za pozno .. ok 2tygodnie i wszystkie z malawi śląsk padły swoje teraz traktuje metrodinazolem bo nie wiem czy nie zlapały jakiegoś pasożyta. Karmie je spiruliną z wyższej półki więc to chyba nie problem w diecie był. Dla ścisłosci baenschi pływają w innym baniaku niż demasoni inna dieta. Dawno nic mi nie zdechlo a mam sporo pyszczakow zal bylo patrzeć jak codziennie kolejnego trupa wyławiałem. Pierwszego dnia wyglądały ok. barwa itd ale w ciągu dwóch tyg. Wszystkie padły demasoni. Baenschi i afra żyją rosną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.