Skocz do zawartości

standardowa 450 obsada


darek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,


Przeglądam forum już któryś tydzień i dzisiaj dopiero udało mi się założyć konto;)

Jestem na starcie z moim pierwszym baniaczkiem 150/50/60 i mam problemy z odpowiednim doborem obsady, myślałem o takiej bandzie w moim baniaku :

Pseudotropheus Acei Luwala

Iodotropheus Sprengerae

Metriaclima msobo "Magunga"

Pseudotropheus Demasoni


1. Co sądzicie o takiej obsadzie?

2. Po ile sztuk każdego gatunku wpuścić na początek?

3. Czy demonki nie będą zbyt trudna rybką na początek przygody z Malawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam wszystkich użytkowników,też jestem na starcie zakładania pierwszego mojego baniaczka Malawi 150/50/60 i dla tego pozwoliłem się podłączyć pod posta kolegi że by nie zaśmiecać forum.


Aktualnie baniaczek zalany od dwóch dni w środę przyjdą testy więc zrobię i wpisze co i jak po 5 dniach.


Kolega darek89 pisze o takiej obsadzie :


Pseudotropheus Acei Luwala

Iodotropheus Sprengerae

Metriaclima msobo "Magunga"

Pseudotropheus Demasoni


a mnie interesują że by rybki miały takie kolory jak czerwień,niebieski,żółć,pomarańcz czy możecie doradzić jaką obsadę można zastosować w takim baniaczku z gatunku Mbuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesują że by rybki miały takie kolory jak czerwień,niebieski,żółć,pomarańcz czy możecie doradzić jaką obsadę można zastosować w takim baniaczku z gatunku Mbuna

Rdzawy może nie jest typowo czerwny ale zbliżony. Pooglądaj sobie te rybki i zobaczysz wszystkie kolory które Ciebie interesują. Ryb czerwonych nie ma w rodzaju Mbuna


Pseudotropheus Acei Luwala Iodotropheus Sprengerae Metriaclima msobo "Magunga" Pseudotropheus Demasoni

1. Co sądzicie o takiej obsadzie?

2. Po ile sztuk każdego gatunku wpuścić na początek?

3. Czy demonki nie będą zbyt trudna rybką na początek przygody z Malawi?


ad 1 Obsada poprawna.

ad3 Deasonki to ciężka rybcia dla początkującego malawisty. Może zastanów się zamiast demasoni nad Mpangą lub nad Maingano.

ad2 P acei 1+6/7, Rdzawy 2+4, Msobo 1+5,Demasoni 10/12szt (ewentualnie zamiast Demasoni, Mpanga 1+3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.