Skocz do zawartości

Drugie Malawi [300l]


Guban88

Rekomendowane odpowiedzi

Czy męczyć ? Dla mnie przynajmniej to zabawa , modułów jeszcze nie robiłem a na BTN mnie nie stać teraz bo kosztują dużo... A ruga sprawa to ich lekkość. Nawet dociążone i pomalowane Crką nie będą tak ciężkie jak kamienie no i miejsca dużo zaoszczędzę.


a pomału coś tam nabiera kształu:


Moduły powieszone od góry będą 5 cm od szyby tylnej bo nie chce kamieni a trzeba jakieś kryjówki zrobić. Te na dole również będą od szyby w planach jeszcze nurzaniec ale chyba pod tymi wiszącymi.


89t5hnuciwq1_t.jpg




[300] Malawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No i ruszyło w końcu reaktywowana 300 dla red cap'ów. Co nieco się zmieniło i sprzętowo i to co było w planach. Jako filtrację dałem 2 x JBL e901 greenline. Wypełniłem je tak że do jednego dałem 2 kosze waty + 1 kosz ceramiki a w drugim dwa kosze ceramiki i jeden waty. Do tego gdzie więcej biologi dałem jeszcze 250ml seachem phosguard by od razu na starcie wywalić z wody krzemiany i fosforany co na pewno pomoże mi ominąć sinice już na starcie bo jak wcześniej pisałem startuję od 0 i właśnie jestem na etapie dojrzewania.Zobaczę może uda mi się osiągnąć "zielone malawi" po raz drugi tylko inną metodą. Pod jeden kubeł podpiąłem jeszcze JBL TOPCLEAN II .Jak kubły sobie poradzą z dnem jeśli będzie wyczyszczone nie wkładam żadnych falowników a jest na to szansa bo skał nie za wiele tylko z jednej strony. Właśnie a propo aranżacji to jednak postawiłem na naturalne kamienie które zastąpiły moje moduły i w dodatku otoczaki które wyszły całkiem nieźle.


erozh85n483d_t.jpg


cdn już z rybami ..



[300] Malawi

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:)Skromnie bo akwa dla red cap'ów i dlatego okrojona aranżacja. Chciałem by miały jak najwięcej miejsca do pływania.Może dorzucę nurzańca ale nie wiem czy go utrzymam przy modułach led zobaczymy na razie sianko na rybcie muszę przeznaczyć jak będą to wtedy będzie się myślało co dalej.




[300] Malawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam po bardzo długim czasie nieobecności. Akwarium ma się dobrze obsada taka jak na początku w sumie to jedna ryba mniej ale tylko dlatego że wylądowała na ziemi. Akwa musiałem zabezpieczyć siatkami w szparach bo te na pozór spokojne ryby potrafią się podgonić też a nie było nikogo w domu i została znaleziona także sztuk 7 a dokładnie 3+4 .

https://zapodaj.net/05afcdbc5f227.jpg.html

https://zapodaj.net/e0d71982ac419.jpg.html

Edytowane przez Guban88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.