Skocz do zawartości

naswietlacze 10 wat led


Martino82

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego jak pisałem w innych wątkach należy natychmiast wymienic diody dostarczane z tymi naświetlaczami na inne np 12000 K lub 6500 K o prawdziwej barwie a nie udawanej bo te kupne mają 5000 K


Z tym, że barwa nie ma nic wspólnego z trwałością (a raczej jej brakiem) tanich modułów multichipowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie czy taki naświetlacz bd dobry?

Lampa Naświetlacz Halogen Led 10W =100W zimna 5351 (3793283280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img07.allegroimg.pl/photos/400x300/37/93/28/32/3793283280@@AMEPARAM@@07@@AMEPARAM@@37/93/28/32@@AMEPARAM@@3793283280

Akwarium 200x55x55 ile kupić szt 3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dwa 10W do standardowej 450-tki 150cm i na drugi dzień odeslalem. Tak mało światła dawały, dla mnie o wiele za słabe były.

Zamówiłem 2szt 20wat i teraz jest znosnie, nawet mi się podoba, boki są lekko niedoswietlone, refleksy świetlne, cienie.

Ale te 40wat nijak się mają do mocy świetlnej świetlówek t5 2x54W , jednak na świetlówki już bym nie zamienił. Teraz jest nastroj :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taki naświetlacz bd dobry? Lampa Naświetlacz Halogen Led 10W =100W zimna 5351 (3793283280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Akwarium 200x55x55 ile kupić szt 3?



Będzie dobry... sztuk na początek 2. Jeśli wyda ci się za ciemno to dokupisz jeszcze jeden. Chyba, że kup sobie od razu 3 bo przesyłka jedna a w razie czego będziesz miał zapas. Ja w swoim akwarium 140cm mam jeden i mi to wystarcza. Lubię mocno niedoświetlone boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zdecydowałem się na naświetlacze 10W.

Mam 7 sztuk do zamontowania dla zbiornika 200 cm ( zimne i ciepłe ) , na ścianie światło wygląda imponująco, najbardziej interesowało mnie jak będzie oddawać barwy i z tym tez jest dobrze przy kombinacji zimny/ciepły , proponuje wersję SLIM ( przykład http://allegro.pl/show_item.php?item=3800824031 ) jest cieńsza o kilka cm i będzie wyżej pod pokrywą.

Oczywiście nie będzie to główne oświetlenie , takim są 2 świetlówki T5 80W , dodatkowo jeszcze rury ledowe w niezłej cenie http://allegro.pl/show_item.php?item=3786524726 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez planuje zakup naswietlacz pod pokrywę 80cm, ale zastanawiam sie dlaczego idziecie w wersje slim. Czy nie lepiej kupić normalna i zdemontować ta puszkę w której jest driver? Wysokość naswietlacza bez puszki ma tyle co slim tj. 4,5cm a mniej miejsca pod pokrywa zajmuje.



Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.