Jump to content

Która lepsza obsada?

ADIX7
 Share

Recommended Posts

1.

1+3 P. Yellow

1+3 P. Demasoni

2.

1+3 P. Yellow

1+3 P. Red Red

Ps. Akwarium o długości ok. 80 cm

aarset
1.

1+3 P. Yellow

1+3 P. Demasoni

2.

1+3 P. Yellow

1+3 P. Red Red

Ps. Akwarium o długości ok. 80 cm

Niestety żadna.

Slawek-meszek

Już zadawałeś pytania o obsadę do 80cm.

Powielasz swoje tematy i pytania.

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Bartek_De
      Trzeba było kupić trzy częściowe. 
    • Andrzej Głuszyca
      Przesmaruj gwint z uszczelką wazeliną techniczną a na pewno poczujesz różnice.
    • Andrzej Głuszyca
      Niestety nie pomogę..od nowości  ( jak w poście nr1) nic złego się nie dzieje. Jak masz nowy to dzwoń do serwisu . Może pomogą i cos wymienia. A jak nie to doradzą.
    • Andrzej Głuszyca
      Panowie..jest już temat odnośnie hodowli Malawi Śląsk. Z jakiegoś też powodu hodowla ta przestała być partnerem KM. Myślę , że kolega bardziej tutaj szuka porady co kupić a nie gdzie chociaż jedno z drugim w jakimś stopniu jest  zbieżne . Pozwoliłem sobie wkleić link do tematu odnośnie ( jeden z wielu) opinii o tej hodowli:  
    • tomekTOja
      Heh, nawet nie wiedziałem! Pomału miną dwa lata od zalania mojego narurowca Tymczasem kolejne czyszczenie gąbki w dwóch korpusach odpowiedzialnych za czyszczenie mechaniczne -czego kompletnie nie lubię. Robię to z musu raz na 3 tygodnie. Dziś chyba ze 4 albo i 5 ich przeleciało. Mam już plan jak sobie ułatwić życie, ale to jak przyjdzie paczka z Chin. Póki co walczymy. Kto wie który już wyczyściłem? (retorycznie pytam)   Po prostu nie lubię siłować się z wkręcaniem tych korpusów
    • wilu25
      Niestety mam podobne doświadczenia z Malawi Śląsk. Część ryb przyjeżdża w dobrej jakości cześć nie. Co do kondycji ryb też bywa różnie, dwa miesiące temu dostałem frejka który już w worku miał nitkowate odchody, nie pobierał pokarmu, po dwóch tygodniach padł, a zamawiałem tylko jednego samca  12 cm. To samo było z Black Orange Dorsal. Ale aulonocary, copadichromisy przyjechały ok. Co do aklimatyzacji: zamawiałem kiedyś Red Capy od niego (też przyszły mniejsze niż w opisie), nie miał ich jeszcze u siebie, na pytanie ile będą się u niego aklimatyzować powiedział że przecież nie płyną z Afryki to wyślę od razu :). Co do Tan Mal też zdarzyło się że jakaś ryba padła po transporcie, ale co do jakość nigdy nie miałem zastrzeżeń.
    • mata888
      Witam! A ja z kolei mam pytanie...ikola zaczęła mi cieknąć. Nie na uszczelce ale na uchwytach głowicy. Powymieniałem uszczelki na zaworach i pompce i nadal cieknie. Jakieś pomysły...miał ktoś podobną sytuację?
    • Bartek_De
      Fryeri nie będzie polował, była kiedyś dyskusja na ten temat. Livingstoni lepiej sobie z tym poradzi. Weź młodego 5-6cm osobnika, jak urosnie to go oddasz i weźmiesz kolejnego młodzika. @Mróz w ten sposób rozwiązał problem z narybkiem u siebie. Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka  
    • did
      Myślałem o młodym, niewielkim osobniku, ale faktycznie freyeri byłby lepszym wyborem, mógłby pomieszkać dłużej 
    • darianus
      Najważniejsze że frejki pobierają pokarm, są pewnie tylko przygłodzone, także nie powinno być problemów. U mnie w każdym bądź razie Malawi Śląsk ma bana, po tym jak nie chciał mi wysłać zdjęć ryb, które chciałem kupić.
  • Topics

• Images

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.