Skocz do zawartości

Filtry do 135x30x35


flaczak

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście jestem zwolennikiem jak najmniejszej ilości rzeczy w akwarium. Całe życie miałem, w nie dużych akwariach filtry wewnątrz i dość tego :)


Widziałem masę zbiorników dekoracyjnych z litrażem zbliżonym do Twojego, w których woda nie była zbyt czysta. Do dołożyć, że ktoś mógł szczególnie nie dbać.


Jednak przewagą kubła jest jego prostota i przede wszystkim duża pojemność dla filtracji biologicznej, w porównaniu do filtra wewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego myślę, że tak inni doradzają dobrym rozwiązaniem będzie dokupienie filtra kubełkowego najtańszym rozwiązaniem jest zakup HW tak jak Misiek wcześniej pisał.


Jeżeli chodzi o obsadę to przy takim akwarium jak piszesz (chodzi mi o powierzchnię dna) to dwa haremy 1+4/5 saulosi to dobra obsada.


Jestem też ciekawy jak do tej pory radziłeś sobie bez biologi, jak się żyło Twoim pysiom.


Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesteś kolego niereformowalny, każdy na czacie pisał Ci o kupnie kubełka i sam potwierdziłeś że zamówiłeś HW o przepływie 1000l/h a teraz znowu kombinujesz z dodatkowym prądożernym szajstwem, nie dość że ci zajmie miejsca to taki mechanik ni jak nie ogarnie biologii w Twoim akwa, kupuj kubeł chyba, że znowu chcesz ryby z odłowu wykończyć to rób tak dalej, żenada z Twoimi poronionymi pomysłami, oszczędnością nic tutaj nie załatwisz. KUBEŁ I TYLKO KUBEŁ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.