Skocz do zawartości

Pierwsze Malawi 60L


Rekomendowane odpowiedzi

Ewolucja,umiejetnosc przystosowania sie do warunkow to cechy zwierzat,ludzi rybek tez.Malawi powinno miec kamienie wapienne i piasek nie ostry a szereg aqwarystow sadzi rosliny itp itd robiac "krzywde" jakbym nie znalazl nikogo kto by je przygarna to lepiej by bylo dla nich zeby skarlowacialy czy poplynely w muszli klozetowej? Rownac w dol oznacza brak waszej elastycznosci patrzac na wszystko pod katem ze macie miejsce na duze aqwa i mozliwosci ktore niesie za soba mieszkanie w swoim kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta trafiły.... Czekaj tatka latka. Kolega napisał tak bo mu się zrobiło głupio. Wcale się nie dziwię. Nie to żebym nie wierzył w jego uczciwość, ale... Kolego jeśli faktycznie oddałeś pysie to jesteś na naprawdę dobrej drodze do założenia fajnego baniaka. W tym co masz niestety, ale możesz pozwolić sobie co najwyżej na neonki kiryski czy gupiki. Jeśli chodzi o Malawi kup choć 240l, a my Ci doradzimy z obsadą. Nie gniewaj się, tu każdy traktuje swoje rybki jak własne dziecko, czasem lepiej niż żonę :) W tym baniaczku co masz wcześniej czy później pyszczaki się powybijają na wzajem. Na forum dbamy o poprawną pisownię, więc nie tylko Ty jesteś proszony o jej poprawne zachowanie. To tyle. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Weź sobie do serca rady kolegów. To naprawdę dobre rady, a najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Sam nie chciałbyś mieszkać w komórce więc nie rób tego zwierzętom. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wspomniales o karłowaceniu pysi...Owszem robia sie takie w za malym baniaku i nie tylko ale wiesz na czym to polega? Bo wydaje mi sie ze nie wiesz...Wiec powiem ci tylko tyle ze ta ryba nie dosc ze nie urosnie to jeszcze sie meczy i niestety czeka ja pewna smierc w meczarniach...A kolega oleraf bardzo dobrze powiedzial ze każdy tu traktuje swoje rybki jak własne dziecko, czasem lepiej niż żonę i kazdy chce dla nich jak najlepiej , wiec jesli ich nie oddales to zakup im wieksze akwa wtedy i ty i rybki beda szczesliwsze a tu kazdy chetnie wtedy ci pomoze i doradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest prowokacja. Chyba nie powinniśmy nic pisać w tym temacie. Bo wszystko co napiszemy jest żle odbierane przez kolegę, nie tak nie mogę napisać bo koledzy rozumieją co się do nich pisze. Zaraz są zarzuty, zaraz są fochy że my jesteśmy tacy niedobrzy, że wszyscy się czepiamy. A po zwróceniu uwagi o poprawną pisownie zaraz zostałem zaatakowany jaką My władamy polszczyzną a to widać. A za to Ty pokazałeś jaką władasz. I jestem pob wrażeniem. Brawo. Napisałeś tu żeby zasięgnąć opinii i zobacz co zrobiłeś za konstruktywną krytykę.

Uważam że ten temat niczego nie wnosi, proszę modów o zamknięcie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.