Mynio Akwa

Klubowicz
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16

O Mynio Akwa

 • Urodziny 08.04.1986

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Jadowniki
 • Moje akwarium
  240L
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Przemysław
 1. Mbuna 130x50x50

  Filtr daje radę. Zrobił kawał roboty przez te 24 godziny.
 2. Mbuna 130x50x50

  Dobrze się prezentuje. Teraz czekamy na start biologi.
 3. 300L przymiarki sprzętowe i nie tylko

  Mi jak najbardziej przypadł wystrój do gustu. Ciekawy aranż tworzą te kamienie.
 4. 840L Mbuna przema-h

  Zgadzam się z kolegą Andrzejem @egon44 w 100%
 5. Glossy 260l

  Witaj. Wystrój zbiornika fajny, tylko byś mógł dorzucić parę wyższych kamieni. Podoba mi się ten ład i porządek jaki panuje u Ciebie w szafce. Sam miałem tak na początku, ale teraz praktycznie co miesiąc zmieniam coś w sprzęcie i gdzieś to zatraciłem. Co do filtracji to obawiam się, że ten Asap co będzie u Ciebie pracował jako mechanik i po części jako cyrkulator nie da sobie po prostu rady. Oświetlenie super, a szczególnie te wschody i zachody. Pozdrawiam
 6. Tło juvel poster

  Ja swoje tło Juwela kleiłem na zwykłym oleju roślinnym. Przez 6 miesięcy nic się z nim nie stało.
 7. Malawi By Mynio Akwa

  Myślałem nad założeniem małego zbiornika dla narybku pyszczaków, tylko jak się będą w takim tempie mnożyć to nie będę miał co z nimi począć.
 8. Malawi By Mynio Akwa

  Postanowiłem wyłowić samicę, która inkubowała ponieważ dwa poprzednie mioty zostały wypuszczone do zbiornika i praktycznie nic się nie ostało. I oto efekt jaki ujrzałem rano: około 25 szt. malutkich Acei. Tylko teraz zastanawiam się co z nimi zrobić?
 9. Witam

  Przemyśl swoją decyzję jeszcze raz. Nie ma co się obrażać na ludzi na forum. Nikt tu nie chce źle dla Ciebie. Sam popełniłem parę błędów na starcie zbiornika, a uważałem, że zjadłem zęby na akwarystyce. Najważniejsze to umieć się przyznać do błędów. Jeśli uważasz, że przestawiając troszkę kamienie poprawisz u siebie cyrkulacje to zrób to. Trzymam za Ciebie kciuki.
 10. Malawi By Mynio Akwa

  Dokładnie tak jak piszesz, że w innym świetle jeszcze lepiej by się prezentował. Przedtem miałem belkę LED to się troszkę lepiej prezentowały. Teraz mam świetlówkę Led i troszkę straciły na barwie, ale za to Acei i Yellow zyskały na intensywności barwy.
 11. Malawi by Pavlofico 450l

  Nic tylko chodzić na spacery Podchodzą u Ciebie do tarła jak szalone. Oby tak dalej.
 12. Malawi By Mynio Akwa

  Ja wręcz przeciwnie twierdzę, że to jedna z piękniejszych rybek dla początkujących Malawistów. Jeszcze jak by była kupiona w jakiejś polecanej na forum hodowli to by była bajka, ja kupiłem swoje w zoologu, ale i tak jestem zadowolony. U mnie pływają dwa samce dorosłe i na razie nie zaobserwowałem jakiś utarczek.
 13. Malawi By Mynio Akwa

  Moje samce alfa:Przepraszam za jakoś zdjęć, ale nic lepszego nie wyciągnę z swojego sprzętu
 14. Moje Malawi

  Witam. Przeglądnąłem cały Twój temat i muszę Ci powiedzieć, że zrobiłeś Bardzo duży progres do tego co miałeś na początku, a jak się teraz zbiornik prezentuje. Oświetlenie baniaka jest super tak samo jak wybarwienie ryb. Tylko bym troszkę przysłonił cyrkulator Aquaela.
 15. Cyganeczka i jej rybki w 650 litrach.

  Bardzo ładne akwarium. Rybki już się pięknie prezentują widać, że zamawiane są u sprawdzonych i polecanych hodowców.