Wolfik

Klubowicz
 • Zawartość

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Lubsko
 • Moje akwarium
  126l
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

127 wyświetleń profilu
 1. Filtracja do 112L

  Raczej nie. Lepiej kupić wewnętrzny i ewentualnie go otwierac i czyścić niż zewnętrzny. Przy częstym otwieraniu kubełka skracasz jego żywotność.
 2. Nowa aranżacja nowe pytania

  Jak wrócę to pokombinuje. A co z piaskiem? Dosypać?
 3. Nowa aranżacja nowe pytania

  Sorki za fatalną jakość. Mam ledy też przyklejone pod pokrywą
 4. Nowa aranżacja nowe pytania

  Dodam ze mam jedną pracującą świetlówkę t8 po bokach których jest folia aluminiowa żeby trochę przyciemnić boki. Akwarium stoi niemalże pod oknem pod skosem. Zasłoniłem rolety dodatkowo firanką przysłoniłem. Jest o niebo lepiej. Czemu ja na to wczesniej nie wpadłem? Może administrator przeniesie to do podstaw bo zahacza mój temat o kilka działów.
 5. Nowa aranżacja nowe pytania

  Na przedniej szybie widzę swoje odbicie i reszty pokoju..
 6. Nowa aranżacja nowe pytania

  126l Jest wewnątrz akwarium. Przyklejone dokładnie soudalem fix all
 7. Nowa aranżacja nowe pytania

  Nie mam pcv. Może zrobić pasek z foli aluminiowej i przykleić?
 8. Nowa aranżacja nowe pytania

  Cenna uwaga. Denerwuje mnie to, że nie raz liście kładą się na dno na środku zbiornika. Może to by coś pomogło.
 9. Witam. Mój zbiorniczek przeszedł wczoraj "małą zmianę". Wyciągnąłem grzałkę. Wymieniłem kamienie na inne. Wstawiłem tło z czarnego pcv oraz co chyba najważniejsze zmieniłem podłoże. Chciałbym się was spytać czy tyle piasku co mam wystarczy czy trochę dołożyć? Kupiłem 16kg piasku kwarcowego. Nie zauważyłem , że 4 z 8 paczek zawiera oprócz piasku żwir... Przesiałem wszystko sitkiem i wyszło po płukani 14kg mokrego piasku. Stare: Nowe: Te zdjęcie jest wczorajsze. Dziś już prawie nie ma mgły i woda jest przejrzysta. Piasek( Słaba jakość zdjęć. Robione cegłą) Posłucham się chyba kolegi @egon44 i zmienię lekko położenie kamieni jak na jego planie jakiś większy kamień by się przydał po prawej stronie. Co myślicie? Mam jeszcze pytanie co do efektu lustra. Po tym jak dodałem czarne tło pcv zauważyłem efekt lustra. Patrząc na akwarium widzę siebie i inne rzeczy w pokoju. Efekt puszcza gdy jest wieczór. Da się coś zrobić na to? Czy nie oszukam fizyki. Obsady proszę nie komentować bo ciągle szukam im lepszego domu. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc wszystkim, którzy znaleźli trochę czasu i mi podpowiadali.
 10. @Vitek czytałem i slyszalem, ze jest to bardzo kontrowersyjna metoda. Podobno lepiej jest szybkim ruchem noża odciąć głowę.
 11. Witam

  Piękny zbiornik. Przód masz optiwhite ?
 12. Spienione PCV montaż

  Dzięki za pomoc.
 13. Spienione PCV montaż

  No to super. Sylikonem zabezpieczyć ten otwór? Czy nie będzie potrzeby? Zamówiłem 3mm. Będzie ok?
 14. Spienione PCV montaż

  Filtr wewnętrzny. Nie mam opcji przykleić go do drugiej ścianki bo przednia szyba i właśnie ta boczna pełnią rolę reprezentacyjną ()
 15. Spienione PCV montaż

  Kurde. Dziurkę zrobić w pcv żeby przyssawka trzymała szybki? ,Czy sylikonem przykleić przyssawkę do pcv? Jak sobie poradziliście?